Home . Aktualitet . Ka një marreveshje mes Edi Ramës e Bashës

Ka një marreveshje mes Edi Ramës e Bashës

Ka perfunduar takimi Rama-Basha dhe kriza politike ka gjetur zgjidhje.

Kreret e partive kryesore ne vend kane dale perpara mediave se bashku dhe nuk kane kursyer shtrengimin e duarve.

Lulzim Basha me Edi Ramen ne krah theksoi se kemi nje marreveshje dhe theksoi se brenda 24 oreve do te kemi detajet.

Kryeministri Rama konfirmoi fjalet e Bashes dhe shtrengoi doren me kreun e opozites.

Mos humbisni:
Takimi kokë më kokë me Bashën: Rama ka humbur sonte diçka që s’donte ta humbte kurrë

Close