LAJMI I FUNDIT
Home . Aktualitet . Kaloi hemoragji cerebrale ditën e djeshme: Ish-prokurori i Apelit zbulon gjendjen shëndetësore të Maks Haxhisë

Kaloi hemoragji cerebrale ditën e djeshme: Ish-prokurori i Apelit zbulon gjendjen shëndetësore të Maks Haxhisë

Ish-prokurori i Apelit, Shkëlqim Hajdari ka reaguar për gjendjen shëndetësore të avokatit të njohur. Maks Haxhia, i cili dje pësoi një hemoragji cerebrale. Hajdari me anë të një postimi në Facebook jep lajmin e mirë se avokati Haxhia e ka kaluar gjendjen cerebrale dhe nuk ka pasoja.

Loading...
More in Aktualitet, Kronik
Argumentet e “Venecias” që fundosën Ilir Metën

Close