LAJMI I FUNDIT
Home . Aktualitet . Argetim . Kampi i LRI dhe gara në PD, dy subjektet me të cilat tallen sot rrjetet sociale (Foto)

Kampi i LRI dhe gara në PD, dy subjektet me të cilat tallen sot rrjetet sociale (Foto)

Tashmë dihet se politika është “ushqimi” kryesor për faqet e humorit të cilat nuk harrojnë të na bëjnë të buzëqeshim. Në rrjetet sociale ata kanë zgjedhur ta trajtojnë zhvillimet e fundit ku kanë modifikuar disa fotografi. Hidhini një sy memeve më të bukura të javës të cilat kanë bërë xhirron e rrjetit.

Komento
Loading...
Mos e Humbisni
Murgjit dhe murgeshat e “Manastiri të Prostitutave” na kërkojnë të heshtim!

Close