LAJMI I FUNDIT
Home . Lifestyle . Kate Upton modelja më seksi për vitin 2013

Kate Upton modelja më seksi për vitin 2013

Një nga modelet më të suksesshme dhe më seksi të vitit 2013 është padyshim Kate Upton.

Ajo ka mbushur kopertinat e revistave duke shfaqur gjithmonë format e kolme duke qënë gjithnnjë në qendër të vëmendjes mediatike dhe jo vetëm.

Gjithashtu Upton është përfolur edhe për sa i përket lidhjes së saj me koreografin Martin Chmerkovskiy, për të cilin mediat shprehen se tashmë ka përfunduar.

 

Loading...
More in Lifestyle
Candice pozon nudo për “Vogue Brasil”
Close