LAJMI I FUNDIT
Home . Aktualitet . Këngëtari i njohur shqiptar zbulon shifrën ‘e çmendur’ që shpenzoi për djalin e tij

Këngëtari i njohur shqiptar zbulon shifrën ‘e çmendur’ që shpenzoi për djalin e tij

Këngëtari shumë i dashur për publikun shqiptar, Ramadan gjatë një sfide në emisionin “Shiko Kush LUAN”, në ‘pyetje-përgjigje’, tha se përveç djalit të tij që çdo i ka qejf makinat luksoze, edhe ai i pëlqen ato, dhe ai ka zbuluar në emision se së fundmi i ka blerë djalit te tij një Ferrari, që sigurisht ka një çmim marramendës.

Teksa është pyetur për çmimin e Ferrarit, Dani ka zbuluar se ka kushtuar jo më pak se 300 mijë euro.

Loading...
More in Aktualitet, Lifestyle
Kush është ideatori i krijimit të “Minishengenit Ballkanik”? Diplomati austriak shuan çdo pikëpyetje dhe zbulon nga erdhi

Close