LAJMI I FUNDIT
Home . Lifestyle . Kim ushtrohet për formën e të pasmeve të saj seksi

Kim ushtrohet për formën e të pasmeve të saj seksi

Pas lindjes së vogëlushes North, Kim Kardashian po ushtrohet vazhdimisht në palestër që të jetë në formë të shkëlqyer fizike. Ajo madje dëshiron që herë pas here të tregojë dhe rezultatet e punës së saj nëpërmjet fotove që poston në rrjetet sociale.

Së fundmi ajo ka postuar një foto gjatë kohës që ndodhet në palestër sëbashku me mikeshën e saj. Bukuroshja Kim ka ekspozuar format e saj shpërthyese veshur me rrobe sportive.

Në foton e parë të dyja vajzat shfaqen duke ekspozuar të pasmet e mëdha, ndërsa në foton e dytë aparati është përqëndruar vetëm në trupin e tyre të tonifikuar. Duket se Kim po ja del mbanë më së miri që të jetë në qendër të vëmendjes për trupin e saj të famshëm.

Loading...
More in Lifestyle
Zogu i Tunës bie nga fiku

Close