Home . Lifestyle . Klea Huta dhe Elgit Doda “dorëzohen”! Postojnë foton e parë si çift

Klea Huta dhe Elgit Doda “dorëzohen”! Postojnë foton e parë si çift

Edhe pse gjithmonë mohuan çdo fjalë që thuhej për ta, Klea Huta dhe Elgit Doda më në fund dorëzohen… Të dy janë personazhe shumë të dashur për publiku dhe gjithmonë që është përfolur për dyshen të gjithë ishin kureshtje të madhe për t’i parë bashkë.

Pasi u kapën “mat” në pushime në jug, dyshja mohoi lidhjen apo ishte “siguruar” mjaft mirë që edhe miqtë për të mos treguar asgje në media. Por tashmë dyshja shihet të jetë lodhur dhe kanë vendosur të shfaqen hapur duke postuar foto në rrjete sociale ku shihen shumë të lumtur. Tashme vërtet mund të themi se dyshja është një ndër çiftet më interesante dhe “cool”…

kleaa.png

Komento
Loading...
Mos e Humbisni
Julian Deda bën zbulimin, kush fshihet pas Lolitës…? (Foto)

Close