LAJMI I FUNDIT
Home . Lifestyle . Kledi Kadiu merr postin e rëndësishëm në administratën italiane: “Do të përpiqem të bëj gjënë më të mirë”

Kledi Kadiu merr postin e rëndësishëm në administratën italiane: “Do të përpiqem të bëj gjënë më të mirë”

Balerini i njohur shqiptar, Kledi Kadiu ka ndarë ditën e sotme një lajm të mirë me të gjithë fansat e tij. Përmes një statusi në ‘Instagram’, balerini ka rrëfyer se është emëruar për kandidat në administratën e Fondacionit Nacional të kërcimit të Romës. Kledi është shprehur se do të përpiqet të bëj një punë të mirë. ‘Do të përpiqem të bëj një punë të mirë dhe t’i dedikoj këtij impenjimi të ri të gjithë pasionin dhe impenjimin, që si gjithmonë i kam dhënë në punën time’, shkruan balerini.

Kujtojmë që Kledi ka themeluar shkollën e tij të baletit “Kledi Dance” në kryeqytetin italian.

Loading...
More in Lifestyle
VIDEO/ Mendohej se ishin bashkuar sërish, por ja prova që Kejsi dhe Stresi janë ndarë përfundimisht

Close