LAJMI I FUNDIT
Home . Aktualitet . Sport . Klubi i Barcelonës ka bërë diçka shumë interesante, prodhon smartphone zyrtar (Foto)

Klubi i Barcelonës ka bërë diçka shumë interesante, prodhon smartphone zyrtar (Foto)

Klubi i Barcelonës ka bërë diçka shumë interesante.

Katalunasit kanë vendosur ta lansojnë në treg smartphonin zyrtar.

Ai është i përbërë prej ari 18 karatësh, transmetojnë mediat spanjolle.

Gjithçka në telefon, duke u nisur nga ngjyra, gjuha e ikonat, janë katalunase.

Ai ka një snapdragon 600 chipset, bashkë me 4 GB ram dhe 64 GB memorje.

Telefoni ka dy kamera, një përpara dhe një në pjesën e epërme, me një sensor IMMP39.

Çmimi i telefonit është rreth 520 dollarë.

Komento
Loading...
Mos e Humbisni
Përse e kthyet Hushin në “prush”, kur zjarre kemi boll?!

Close