LAJMI I FUNDIT
Home . Aktualitet . Kreshnik Spahiu: Ja çfarë do të ndodhte sikur Albin Kurti të kandidonte në Tiranë kundër Ramës, Metës dhe Berishës

Kreshnik Spahiu: Ja çfarë do të ndodhte sikur Albin Kurti të kandidonte në Tiranë kundër Ramës, Metës dhe Berishës

Zgjedhjet në Kosovë janë vlerësuar si leksion nga opozita shqiptare.

Kreshnik Spahiu iu ka dhënë një shuplakë të fortë opozitarëve, duke u thënë se ata s’mund të jenë si Kurti e Osmani pasi kanë 20 vite që grabisin shqiptarët. Me anë të një statusi në Facebook, Spahiu ka shkruar mbi zgjedhjet në Kosovë duke bërë një paralelizëm.

Kreshnik Spahiu shkruan:

“Sikur Albin Kurti të kandidonte në Tiranë kundër: Ramës, Metës dhe Berishës, tani do të ishte para KQZ duke protestuar se s’do gjente as votën e tij”

Loading...
Mos e Humbisni
Lul, faqja juaj e zezë nuk mund të bëhet e florinjtë me ngjyrën e m-së që hani çdo ditë!

Close