LAJMI I FUNDIT
Home . Aktualitet . Kthesa e befasishme e motit: Nisin reshjet e borës, çfarë do të ndodhë në orët në vijim

Kthesa e befasishme e motit: Nisin reshjet e borës, çfarë do të ndodhë në orët në vijim

Nesër priten reshje të dobëta në pjesën qëndrore dhe në jug të vendit.

Në jug- lindje të vendit reshjet do të jenë në formën e borës.

TEMPERATURAT

Nesër (e enjte, dt. 05) temperaturat minimale dhe maksimale të ajrit pritet të arrijnë:

në bregdet: 8 / 14 °C

në vendet e ulëta: 4 / 13 °C

në vendet malore: -3 / 6 °C

ERA

Nesër (e enjte, dt. 05) era pritet të fryjë mesatare, ndërsa në bregdet ajo pritet të fryjë deri e fortë.

Loading...
More in Aktualitet, Kryesore
Tërmeti në Shqipëri, Boris Johnson: Edi Rama na tregoi historitë e tmerrshme, ramë dakort që të veprojmë kolektivisht për të ndihmuar

Close