LAJMI I FUNDIT
Home . Lifestyle . Kur Armina kërcente mbi tavolina (Foto)

Kur Armina kërcente mbi tavolina (Foto)

Armina ka ndryshuar shumë ndër vite. Sot atë e shohim si fashion blogger që na reklamon luksin e saj, por ja si ka qenë ajo para shumë viteve kur nuk njihej nga njeri. Një moskokëcarëse që harbohej në ritmin e muzikës, duke dhënë show mbi tavolina.

Komento
Loading...
Mos e Humbisni
Kush është “krimineli” Xhafa para këtyre xhelatëve të drejtësisë Hoxhiste që i ka emëruar dhe mbron Berisha (Emrat dhe krimet)

Close