Home . Lifestyle . Kur personazhet e skenës rrëzohen nga skena… Kush janë VIP-at më komik (VIDEO)

Kur personazhet e skenës rrëzohen nga skena… Kush janë VIP-at më komik (VIDEO)

Po ju i keni parë VIPat e showbizi-it shqiptar kur rrëzohen nga skena? Ja kush është mbretëresha e rrezimeve në skenë… Kur këngëtarët këndojnë apo dalin në emision shpesh herë ndodhin incidente të vogla si dhe ndonjëherë kthehen edhe në situata të sikletshme. Shumë prej VIPave të showbiz-it shqiptar janë përballur me situata te tilla.

Emisioni Fun Day me moderatore Fatma Methasani foli për disa nga personazhet që bënë zhurmë mediatike kur janë rrëzuar në skenë. Për të mësuar se kush nga personazhet e njohur shqiptarë është rrezuar gjate performancave shikoni videon më poshtë.

Mos Humbisni:
Këngëtarja shqiptare u nxjerr sekretin: Ju tregoj prej sa kohësh kanë qenë të lidhur Klea dhe Elgiti (FOTO)

Close