LAJMI I FUNDIT
Home . Aktualitet . Argetim . “Kush do skedinë për nesër të ngrejë dorën”?! Rrjeti ironizon profecinë e ‘sizmiologut’ Ilir Meta (Foto)

“Kush do skedinë për nesër të ngrejë dorën”?! Rrjeti ironizon profecinë e ‘sizmiologut’ Ilir Meta (Foto)

Teksa vendi është përfshirë nga një tërmet i fuqishëm, në rrjet nuk kanë munguar as memet të cilët kanë ironizuar deklaratën që bëri pak kohë presidenti i vendit Ilir Meta, duke thënë se vendit i kanoset një tërmet apokaliptik.

Loading...
More in Argetim
Jari komenton dënimin e Tahirit dhe argumenton fajin e tij

Close