LAJMI I FUNDIT
Home . Lifestyle . Kush është shqiptari që po kalon pushimet në Mykonos me vajzën e Donald Trump (FOTO)

Kush është shqiptari që po kalon pushimet në Mykonos me vajzën e Donald Trump (FOTO)

Vajza e presidenti amerikan, Donald Trump, Tiffany ka zgjedhur ishullin grek Mykonos për të kaluar disa ditë pushimesh. Ajo në ishull ishte e shoqëruar nga miqtë dhe i dashuri i saj, Michael Boulos. Por deri këtu aspak nuk na habit. Ajo që u vu re është se pranë Tiffany u pa edhe djaloshi kosovar, Adrian Krasniqi. Mesa duket djali ka miqësi me vajzën e Presidentit të SHBA-së. Nga foto duket qartë se ata po kalonin momente të mira në shoqërinë e njëri-tjetrit.

Loading...
More in Lifestyle
Ylli hollivudian nis pushimet dhe parkon jahtin në ujrat shqiptare: “Shqipëria…përtej oqeanit është Greqia” (Video)

Close