Home . Lifestyle . Ky është momenti kur Noizy e shtrin me një grusht Cozmanin (Video)

Ky është momenti kur Noizy e shtrin me një grusht Cozmanin (Video)

Detaje të reja dalin në lidhje me sherrin e ditës së sotme në Prishtinë. Një video e filmuar nga një kënd tjetër nga një dëshmitar, tregon se si Noizy grushton dhe hedh në tokë personin që qëlloi me armë.

Nga të dhënat paraprake nga raportuesi, mendohet se personi i cili është goditur dhe më pas është rrëzuar në tokë, është Cozman.

Komento
Loading...
Mos e Humbisni
Julian Deda bën zbulimin, kush fshihet pas Lolitës…? (Foto)

Close