LAJMI I FUNDIT
Home . Kuriozitete . Shendeti . Ky është realiteti i shëndetësisë shqiptare, infermierja: Vdekshi të gjithë…! (Video)

Ky është realiteti i shëndetësisë shqiptare, infermierja: Vdekshi të gjithë…! (Video)

Shëndetësia falas? Mbase është shumë larg kur prek realitetin në spitalet tona.

Një qytetare nga Fieri denoncon në Tv Klan kaosin në poliklinikë. Njerëz që presin radhë, të tensionuar dhe që nuk marrin asnjë përgjigje.

Madje në një moment, sipas denoncueses, infermierja iu ka thënë: Vdekshi që të gjithë!

Në këto raste mbetet vetëm për të thënë, mos iu zënë halli të shkoni në spital…

Loading...
More in Shendeti
Ja pse hapja e dritareve në mëngjes për të ajrosur dhomën është gabim

Close