Home . Aktualitet . Argetim

Argetim

18 fotografi qesharake nga e gjithë bota, me situata shumë të çuditshme (Foto)

E gjitha që dihet është se njëra nga këto fotografitë është bërë në Rusi, por pyetja që shtrohet është: Pse këto gra kanë marrë hekurat e tyre për shëtitje. Kjo dhe shumë pyetje janë bërë dhe do të bëhen në ...

Read More »

Rama “bind” edhe shqiptarët në Nju Jork: Luli është çun i mirë, unë dhe ai jemi në një parti! (Foto)

Kryeministri Edi Rama dhe Shefi i Diplomacisë shqiptare, Ditmir Bushati nisën sot vizitën një javore në SHBA ku morën pjesë në mbledhjen hapëse të Asamblesë së Përgjithshme të Kombeve të Bashkuara në New York. Kohën e lirë në përfundim të ...

Read More »

Qesharaku Basha dhe deputeti i tij (Video)

Që ishte një listë qesharake kandidatësh për deputetë, u duk që në ditën e parë të preazantimit të saj. Por askujt s’ia kishte marrë mendja se lista Basha do të kthehej në objekt humori dhe parodie edhe në Parlament. Sot ...

Read More »

Uragani “Basha” masakron rrjetet sociale: Pas zgjedhjes së Ruçit do të fle vetëm gjumë… (Foto)

Zgjedhja e kreut të ri të Kuvendit Gramoz Ruçi dhe rrjedhja e votave brenda Partisë Demokratike, ka sjellë një sërë reagimesh politike dhe mediatike. Ndërkohë, kjo çështje është parë edhe nga një këndvështrim tjetër prej faqeve të humorit në rrjet. ...

Read More »

Humori me emisionin e Fevziut: “Nuk është se injorova festën e Opinion, thjesht nuk më ftoi njeri” (Foto)

Blendi Fevziu ka festuar 20 vjetorin e krijimit të emisionit të tij. Për këtë ditë, ai dhe stafi kishin vendos që të bënin një maratonë, ndërsa organizuan edhe një pritje në sheshin “Nënë Tereza” të personazheve të ndryshme. Ndërkohë, veç ...

Read More »

Në rrugën e kthimit nga Maqedonia Kukelin dhe Veselin i zë gjumi, shihni si tallet Abrashi me ta (Video)

Udhëtimi drejt Shkupit me autobus, e më pas me që në orët e para të mëngjesit me avion drejt destinacioneve të tyre, ka prishur gjumin e futbollistëve të përfaqësueses shqiptare. Ndaj disa prej tyre, sapo kanë hipur në avionë, kanë ...

Read More »

Nerënxllari shpjegon si ja ka futur Edi Rama krimbat, në frutat e thata

Pasi disa klientë kanë zbuluar krimba në frutat e thata dhe ja kanë dorëzuar ato dyqanit ku i kanë blerë, debati është bërë publik. Pas kësaj, Nerënxllari që shet këto qese, ka bërë një reagim të fortë publik. Ai akuzon ...

Read More »

Kur u bë dhe biri i tetos?! Djali Fahriut kritikon Ramën, harron ministrat e PD-së: Tani e ke timonin vetëm

Më në fund dhe djali i Fahri Balliut, deputeti i Korçës për Pogradecin Klevis Balliu ka kërkuar nga Edi Rama që të shpallë gjendjen e jashtëzakonshme. Për të gjitha sipas djalit të Fahros. Njëherësh Balliu i vogël i ka kujtuar ...

Read More »

Alo nana asht e xanun!

“Aloo..po, po biri jem..ma dergo nje i-phone..veq per inat Syles..Ej po a ke gjet nai femen te mire qa nej.?.Na i tjashme po thom..ho ho ho ho..si tka baba ty..qashtu.. Ah mos e guc nanen tash..ma vone , ma vone ...

Read More »

Video/ Veliaj e “djeg” te dasma e Turit dhe Orindës: Ku ka si Tirona…!

Kreu i bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj ka qenë i ftuar së bashku me bashkëshorten Ajola Xoxën në dasmën e dy personazheve të njohur Turjan Hyskës dhe Orinda Hutës, që dje lidhën kurorë me njëri-tjetrin. Sic duket edhe në disa ...

Read More »