LAJMI I FUNDIT
Home . Aktualitet . Argetim (page 18)

Argetim

SKANDAL/ LSI shpërndan miell për vota, ja fotografitë që e inkriminojnë partinë e “tregtarit të Venedikut”

Fushata elektorale ndodhet në ditën e parafundit të saj dhe palët politike po nxitojnë të zhvillojnë takimet përmbyllëse dhe të thonë premtimet e tyre për herë të fundit. Situata duket e nxehtë, ku në fokus të akuzave dhe sulmeve mes ...

Read More »

Skandali/ Pas gishtit të mesit, djali bukurosh i Tit Vasilit qan kur i heqin shishen e vodkës nga dora

Një ditë më parë, djali i Petrit Vasilit u shfaq në rrjetet sociale duke na përshëndetur me gishtin e mesit. Pas asaj foto skandaloze, ditën e sotme janë zbuluar disa imazhe të tjera, të Erald Vasilit, duke qarë pasi miqtë ...

Read More »

Plas ironia në rrjetet sociale me Nard Ndokën dhe Dash Shehin (Foto)

Kur na ndajnë edhe 4 ditë nga dita e zgjedhjeve, në rrjetët sociale sa vjen dhe thellohet ironia dhe humori me politikanët. Në fakt, edhe vetë fushata në thelb, ka qenë me tepër e fokusuar në batuta, sesa në programe ...

Read More »

FOTOT/ Një përshëndetje speciale nga djali bukurosh i Petrit Vasilit!

Erald Vasili, djali i vetëm i Petrit Vasilit, ka postuar këtë foto të çuditshme me gishtin e mesit në rrjetet sociale për të përshëndetur miqtë e tij. I riu, prej disa vitesh jeton jashtë Shqipërisë, pasi po ndjek gjurmët e ...

Read More »

Rama ve në lojë Blushin për premtimin “1 mijë euro për çdo bebe”, ja postimi që “gajasi” rrjetin

Kryeministri Edi Rama përmes një fotoje të shpërndarë në profilin e tij në Facebook, ve në lojë kreun e LIBRA-s Ben Blushi dhe premtimet e tij. Ndërsa Blushi ka premtuar se do japë 1 mijë euro për çdo lindje, kryeministri ...

Read More »

FOTOT/ “Do të armatos popullin”, plas humori në rrjetet sociale me deklaratën e Metës

Deklarata e presidentit të zgjedhur Ilir Meta se do të armatosë popullin nëse autoritetet nuk bëjnë punën e tyre, përpos anës serioze të saj është shfrytëzuar edhe nga faqet e njohura të humorit. Ato e kanë përdorur këtë zotim të ...

Read More »

Basha fushatë në lagjet e Tiranës… numëron kilometrat si Berisha orët e notit

Kreu i Partisë Demokratike Lulzim Basha gjatë ditë së sotme e ka nisur takimin me qytetarët e Kamzës që në orën  9 të mëngjesit dhe vazhdoi takimet në Laprakë, Paskuqan dhe e mbylli në orën 13.00 në njësinë 4. Plani ...

Read More »

Fotografia me Trump/ Rama me Mamaqin e krahasojnë Bashën me Bleonën

Kryeministri Edi Rama ka qenë i ftuar sonte në emisionin “Xing me Ermalin” ku nuk kanë munguar humori dhe batutat. Këtij humori mes moderatorit dhe Kryeministrit nuk i ka munguar as vizita e Bashës në SHBA dhe fotografia e tij ...

Read More »

FOTO/ Edi Rama zhvesh Ermal Mamaqin

Sapo ka hyrë si i ftuar në studion e “Xing me Ermalin”, Rama ka “urdhëruar” Ermal Mamaqin që të zhvishet dhe ky i fundit pas një rezistence plot humor ka veshur një nga bluzat e fushatës së Edi Ramës. Ermali ...

Read More »

Rama i tregon Ermalit se çfarë do të bëj pasi të dorëhiqet

Pas batutave të shkëmbyera me të mbërritur në studio, Ermal Mamaqi pyet kryeminsitrin Rama se çfarë do të bëjë pasi të dorëhiqet, duke bërë edhe shaka Ermali i thotë, “sigurisht pas 2080-ës”. “Pas vitit 2080 që ti do të japësh ...

Read More »