LAJMI I FUNDIT
Home . Aktualitet . Argetim (page 40)

Argetim

Facebook apo… telenovelë

Read More »

Çunat në aksion…

Nga seriali policia e shëndetshme ju përcjellim këtë foto. Të gjithë kanë të drejtë të jenë policë. Sa pikë ka marrë polici në foto në testet e Akademisë?  

Read More »

Përse po më hiqni, unë s’kam bërë asgjë?!

Besoi  se kjo foto sot është realitet ku perveç humbjes në  Tiranë, dëshiroi që Lulushi të mos jetë më kreu ish partisë time Like · Comment · Share

Read More »

Humor, por edhe pikëpyetje për një premtim të Bashës

Janë zgjedhjet vendore, por të krijohet ideja sikur janë zgjedhje të përgjithshme, jo vetëm për shkak të tensionit, por edhe prej premtimeve dhe inaugurimeve elektorale. Kjo situatë ka sjellë humor, por edhe pikëpyetje online.

Read More »

Ndaje mendjen, majtas apo djathtas, o Bamir?

Topi ka thënë se ky kalim është bërë vetëm për zgjedhjet lokale dhe jo ato kombëtareEdhe pse doli nga gjiri i Partisë Demokratike, Topi nuk e pati shumë të vështirë të kalojë majtas.

Read More »

Kryeministri grek nuk erdhi në Tiranë sepse …

Kryeministri grek Alexis Cipras anuloi vizitën e tij në Tiranë pas tensioneve të ditëve të fundit. Ky veprim i tij nuk bën gjë tjetër veçse shton tensionin në marrëdhëniet e tendosura Shqipëri-Greqi. Por sipas përdoruesve në rrjet ka pasur një ...

Read More »

Plas sulmi ndaj Vangjel Dules në rrjet

Pas dorëheqjes së nëkryetarit të Parlementit Vangjel Dule nga ky post, si pasojë e zgjedhjes si nënkryetar edhe e çamit Shpëtim Idrizi, kanë shpërthyer sulmet ndaj Dules në rrjet. Dules i vihet në dukje lidhja e tij me Janullatosin si ...

Read More »

Nuk po më del gjumi

Sa ëndërr e keqe . Ngela në Paskuqan se nuk po vjen trapi me më marrë . Ka dy ditë që ka dalë nga shtrat  lumi i Tiranës në mes të ditës me diell dhe nuk po shkoj dot në ...

Read More »

Kur s’të dalin lekët për kafe e cigare

Read More »

Hahaha; diku anej ka Paskuqani

Ne jemi media e vërtetë

Read More »