LAJMI I FUNDIT
Home . Aktualitet . Argetim (page 5)

Argetim

Grigja kërkon nga Kunati të merret me shitjen e detit

Pasi pa sot mbledhjen e Komisionit të jashtëm në Presidencë, Grigja i ka kërkuar Kunatit, të bëj dhe ajo pjesë tek grupi negociator për paktin detar me Greqinë. Në letrën e saj motivuese Grigja shkruan: “Unë jam e motivuar të ...

Read More »

Kryeeruditi i PD jep argumentet për detin: “K…rvë! Ju doni çuar në bordello, s’jeni për në parlament

Paloka iu drejtua me fjalor rruge ndaj ministrit Bushati, teksa raportonte në komisionin e Jashtëm. “Ka harruar kllapën.. Por do ja tregojme pastaj..Kur të shkoni në bordellot e Brazilit fol kështu. Legen. Mos na trego në gjuhën shqipe”, u shpreh ...

Read More »

Luli kritikon kunatin: Dentistja seksi më e aftë se Grigja jote

Pas skandalit që po zien rreth një dentisteje seksi, që ka rrjepur disa biznemenë me shifra nga qindra mijëra euro, Kunati ka marrë një paralajmërim të fortë nga Luli, për mungesë vëmendje në zgjedhjen e ekipit ë PD. “Duke parë ...

Read More »

“Qytetari digital” i shkruan Berishës: O Sale, Ervini ia paska ashtu Gridës: Berisha: Ke të drejtë….(Foto)

Sali Berisha merr dhjetra mesazhe në ditë nga “qytetari digital”, të cilat pastaj përfundojnë në pothuajse gjithë mediat. Te vetmet mesazhe që nuk janë publikuar, janë ato mes Ervin Salianjit dhe Grida Dumës. Shumë komentues i kanë shkruajtur Berishës për ...

Read More »

Jari i shkruan Presidentit Thaçi pasi i refuzuan dekoratat: Më merr mua, se kam pasur shumë sukses. Parimet strikte që kam ndjekur

Presidentit Thaçi i ka ndodhur një gjë e rrallë në Kosovë. Ai ka dekoruar 20 personalitete me rastin e 10 vjetorit të Pavarësisë së Kosovës, por 13 prej tyre kanë refuzuar dekoratën. Mes tyre dhe Prof. Rexhep Qosja, Veton Surroi etj. ...

Read More »

Kunati përgatit mocion ndaj Veliajt për emisionin “Opinion”!

Pas emisionit “Opinion” Kunati vendosi të bëj një rezolutë kundër Erion Veliajt i cili ka guxuar të kundërshtojë gazetarët në emision, duke i frikësuar ata që të mos flasin më herë tjetër. Pas kësaj Kunati vendosi të bëjë një tekst ...

Read More »

“Glorifikohen” Salianji dhe G-D, i’u ngrejnë këngë: Paguan popull’ i shkretë, për të qenë deputetë, jo për s**s e për orgjira!

Këto ditë në rrjetet sociale lajmi dominues ka qenë ai për skandalin e mesazheve erotike Salianji-Duma. Ngjarje që është komentuar pafundësisht, duke qenë se mediat e fshehën lajmin dhe personazhet e mesazheve nuk denjuan të japin asnjë shpjegim. Atyre madje, ...

Read More »

Kunati i shqetësuar për ditën e parë në Kuvend të Salianusit dhe Grigjës

Sot ishta dita e parë në Kuvend, pas publikimit të mesazheve erotike mes Salianusit dhe Grigjës. Kunati kishte dy skenare. Skenari i parë ishte që ata të merrnin fjalën në seancë dhe ta nxirrnin turpin. Për këtë, të dyve ua ...

Read More »

Rrjetet urojnë çiftin Salianj-GD me këto foto të veçanta: “Më fal zemër, jam pleh i ndyrë!”

Ndërkohë që biseda erotike Ervin Salianj-G.D po mbahet e fshehtë nga pjesa më e madhe e mediave, rrjeti është i pamëshirshëm. Prej tre ditësh, kjo ngjarje është kthyer në temë kryesore debate. Por, edhe temë humori.(TemA)

Read More »

Salianusi me version të ri: Nuk ka qenë Grigja, por tre të tjera

Pas zhurmës së madhe që bëri biseda erotike e Salianusit me Grigjën, ky i fundi ka bërë një shpjegim të ri për bisedën erotike. Salianusi shkruan: “Të dashur miq! Disa njerëz dashakeqës kanë bërë objekt përfolje kolegen time, në lidhje ...

Read More »