LAJMI I FUNDIT
Home . Kacamisri

Kacamisri

Vendimi kundër Shqipërisë / Presidenti i Bundestagut gjerman “kryqëzon” Macron: Nëse dështojmë këtu, atëherë si…

Presidenti i Bundestag gjerman, Wolfgang Schäuble e quan një gabim trashanik të Bashkimit Evropian vendimin për të mos hapur negociatat për Shqipërinë dhe Maqedoninë e Veriut. Në një intervistë për Reuters, duke kritikuar vendimin e Presidentit të Francës, Emmanuel Macron ...

Read More »

Më në fund Meta gjen fajtorin: Kryeministri shkelësi i madh i Kushtetutës unë…mbrojtës patriotik deri në flijim

Në intervistën ekskluzive që presidenti Meta dha për Open në Top Channel foli dhe për konfliktin mes presidencës dhe qeverisë. Meta tha se ky nuk është një konflikt por përplasje e kryeministrit me Kushtetuën. Pjesë nga intervista Gazetarja: Megjithatë, unë ...

Read More »

Hazbiu ka disa mallkime pas udhëtimit të presidentit në Tropojë

Pas udhëtimit të presdentit deri në Tropojë për të hequr “Vallen e Tropojës” me kongresmenin Engell, Hazbiu u xhindos shumë. -Si ka mundësi, tha, që presidenti shkon deri në Tropojë i ftuar nga një kryetar bashkie që s’ka hyrë në ...

Read More »

Presidenti i xhindosur!

Read More »

Sa të jem unë, mos e vrisni mendjen!

Read More »

Këshillat e fundit për seksin!

Read More »

Azili i Llallës!

Read More »

Pushime të djathta tek “Gjiri i Ngjalave”

Read More »

Qeveria e “teknikut”

Read More »

E bëjë unë burgun për të gjithë!

Read More »