LAJMI I FUNDIT
Home . Kryesore (page 722)

Kryesore

Shqiptari dëshmon me foto në facebook se gruan e kishte të virgjër

Fjala intimitet një kohë të gjatë ka humbur kuptimin. Intimiteti në rrjetet sociale pothuajse edhe nuk ekziston, dhe kjo është një nga shembujt e vërtetë për këtë… Ne besojmë se kjo natë e dasmës për djaloshin ishte e veçantë, por ...

Read More »

Skandal/ Prostituta me SIDA që kaloi qindra klient gjatë 5 viteve

Një prostitutë 50 vjeçare, së fundmi zbuluar se është me SIDA po shokon opinionin publik në Sarandë. N.S është zbuluar së fundmi se është e infektuar me HIV/AIDS dhe sifiliz. Ajo, së bashku me dy vajza të reja që i ...

Read More »

Aleksandër Frangaj: Ne në ‘Klan’ nuk i biem me dorë

Çështja Sokol Balla dhe raporti i tij me Top Channel, pas daljes së një videoje intime të gazetarit, u bë objekt debatesh dhe reagimesh ndërmjet emrave të njohur të medias shqiptare. Në një koment të botuesit të gazetës Shqiptarja.com, Karlo ...

Read More »

Edi Rama anullon intërvistën në “Top Story”

Pas publikimit në rrjetet sociale të dy videove dhe disa fotove “snapchat”, gazetari i njohur Sokol Balla nuk do të jetë më në ekranin e Top Channel, si prezantues i emisionit që e drejtonte prej vitesh, “Top Story”. Mësohet se ...

Read More »

Plas lufta e videove “shantazh”: A do shkarkohet Doktori? (Video)

Skandalet me gazetarët e Top Channel nuk fillojnë e as mbarojnë me videot skandaloze të Sokol Ballës. Por ndersa raportohet se drejtuesit e rrjetit mediatik kane vendosur te mbajne qendrim lidhur me rastin e gazetarit Balla duke e perjashtuar nga ...

Read More »

AK protestë për eksodin para Kuvendit. Aktivistët me avion simbolik: Të shporren qeveritarët, jo shqiptarët (Foto)

Aleanca Kuq e Zi ka protestuar sot para Kuvendit, në lidhje me ikjet masive të shqiptarëve kohët e fundit. Aktivistë të Aleancës Kuq e Zi kanë çuar një banderolë me një avion simbolik në dyert e Kuvendit, në dritaret e ...

Read More »

Deklaratat për mbytjen e emigrantëve, Alba Parietti kundër Santanche: Injorante, raciste, naziste

Prezantuesja italiane, Alba Parietti i kundërvihet deputetes së Forca Italia në lidhje me deklaratat e saj raciste, për tragjedinë e emigrantëve në Mesdhe. Në një intervistë për emisionin radiofonik “La Zanzara” në Radio 24, Parietti distancohet nga deklaratat e Daniela ...

Read More »

Australia jep 5 milionë viza emigrimi

Australia do të lëshojë për herë të parë më shumë se pesë milionë viza këtë vit për emigrantët e huaj, nisma më e madhe kjo që nga Lufta e Dytë Botërore për mbështetjen e emigracionit. Sipas kreut të Departamentit të ...

Read More »

Analistët mbrojnë Sokol Ballën: Pse po gabon Top Channel

Një video publikuar së fundmi në rrjetet sociale dhe një media në Kosovë, ku gazetari dhe drejtuesi i emisionit “Top Story” në Top Channel shfaqet në skena intime ka hapur një debat të madh publik dhe ka nxitur sot reagimet e ...

Read More »

Përshëndetja e Bes Kallakut për kandidatët e bashkive (VIDEO)

Bes Kallaku përshëndet me mesazh një pjesë të kandidatëve për Krytar Bashkie të cilët sapo kanë filluar garën

Read More »