LAJMI I FUNDIT
Home . Kryesore (page 741)

Kryesore

Publikohen fotot e para të vrasësve të liderit opozitar rus

Një fotografi e re shfaq vrasësit e dyshuar të liderit opozitar rus Boris Nemtsov.  Të dyshuarit shihen të ulur në makinë, në atë që raportohet të jetë një skenë vrasjeje. Fotografia është publikuar nga gazeta Moskovsky Komsomolets.

Read More »

Publikimi i video-skandalit ‘seksual’ në hipotekë, shkarkohen zyrtarët (Video)

Pas publikimit të video-skandalit, mësohet se zyrtarët e hipotekës janë shkarkuar menjëherë nga detyra. Protagonistë të këtij video skandali kanë qënë drejtori i hipotekës në zonën numër 1, Artan Tushe, dhe drejtori i zonës numër 5, Llambi Nika. Të pranishëm në ...

Read More »

“Ja pse pengjet duken të qetë në filmime para se ISIS t’i vrasë”

Shumë të qetë duken pengjet, për njerëz që e dinë se pas pak do u pritet koka. Eshtë kjo përshtypja që të krijohet kur sheh videot e tmerrshme të Shtetit Islamik, me ekzekutimet e pengjeve, që nga James Foley, tek ...

Read More »

Misteri: Dy ditë para intervistës së ‘Tonit’, Braho ka fluturuar për në Mynih me valixhen 1 milion euro

Misteri: Dy ditë para intervistës së Tonit S. Brahoka fluturuar për në Mynih. Në intervistën e mbrëmshme, teksa Fevziu i propozoi të shohë një video, Ilir Meta u shpreh se “boll më ka dhënë Spartaku video për të parë”, duke ...

Read More »

VIDEO-EKSKLUZIVE/ Socialistët duke ia bërë njëri tjetrit nga mbrapa në zyrat e shtetit

E rrallë është të shohësh në fakt zyrat e shtetit të punohet për t’iu përgjigjur kërkesave të qytetarëve, por jo shumë e rrallë, por e zakonshme është bërë që në zyrat e ‘Rilindjes’ të shohim orgji homoseksualësh. Në videon ekskluzive të ...

Read More »

Skenar për vrasjen e Arben Ristanit në protestë (Përgjimet Tahiri-Didi)

Nga Opozita.com

Read More »

Dështon “14 Shtatori” i ditës së Enjte

Sipas burimeve nga Kryesia e Kuvendit të Shqipërisë, senca parlamentare e ditës së Enjte nuk do të zhvillohet, për shkak të protestë, që do mbahet po këtë ditë në orën 11.00.Kjo bëhet për të mos krijuar konflikte dhe përplasje me ...

Read More »

Rikthehet “Toni” në Shqipëri, i dyshuar për porositës i vrasjes së Tom Doshit

Fatjon Skënderaj, i njohur si “Toni” i dosjes “Doshi” është rikthyer në Shqipëri nga Gjermania dhe nesër pritet që të jetë përballë grupit hetimor për të dhënë deklaratat e tij në lidhje me ngjarjet. Ish-shoferi i Partisë Republikane në fillim ...

Read More »

S’donte të shkonte në parajsë

Prindërit më dërguan tek Boko Haram që të bëhesha një bombë vetëvrasëse. Pohimi ka ardhë nga një vajzë 13-vjeçare, e cila u arrestua nga policia në datën 10 dhjetor kur ende kishte të veshur një jelek me eksploziv. Vajza ka ...

Read More »

Do të habiteni për pasurinë e Mbretëreshës!

Vlen plot 300 milionë sterlina, ose 415 milionë euro, pasuria personale e Mbretëreshës së Anglisë, Elisabetta. Por në këtë pasuri nuk janë përfshirë shtëpitë e familjes mbretërore angleze. Gjithsesi nga kjo shifër vihet re një ulje prej 30 milionë sterlinash ...

Read More »