LAJMI I FUNDIT
Home . Kryesore (page 884)

Kryesore

Papa Françesku: Ja arsyet pse vendosa të vizitojë Shqipërinë

Papa Françesku I u ka treguar gazetarëve në avion, gjatë kthimit nga Korea e Jugut, se arsyeja për të cilën e viziton Shqipërinë, është se prej atje mund të japë mesazhin sesi të gjitha fetë mund të punojnë bashkë në ...

Read More »

Atentati me eksploziv në Burrel, pronari i makinës ishte kërcënuar në telefon

Policia e Burrelit ka zbardhur te tjera detaje nga shpërthimi që ndodhi ditën e sotme në një automjet në këtë qytet. Sipas informacioneve që përcjell grupi hetimor, mësohet se shpërthimi ka ardhur për shkak të vendosjes së lëndëve eksplozive. Për shkak ...

Read More »

Toçi: Sekretarët e Kokëdhimës, bëjnë presion për të futur në punë persona jashtë kritereve ligjore

Para zbulimit të skandalit me Agron Cane, sekretarin e deputetit Koco Kokëdhima i cili ofronte punë në këmbim të seksit me të mitura, një tjetër sekretare e këtij deputeti është vënë në qëndër të kritikave. Laureta Ferati, sekretare e Kokëdhimës ...

Read More »

Djali i Agron Canes: Babai, burrë me karakter dhe bamirës

Familjarët e Agron Canes janë të tronditur nga çfarë ka ndodhur në Sarandë. Ata shprehen se nuk e besojnë në asnjë moment që kryefamiljari të ketë vepruar ashtu siç dhe akuzohet, duke deklaruar se gjithçka është e manipuluar. “Nuk besoj në këtë që thuhet. Ne, familja ...

Read More »

Ja biseda në takimin e fundit të pedofilit të PS dhe nënës së 14-vjeçares

Nëna e 14-vjeçares dhe Agron Cane janë përballur për herë të fundit mbrëmjen e së premtes, në një kafe në qendër të qytetit të Sarandës. Kjo ka qenë hera e parë që Cane, siç dëshmon gruaja, e ka kërkuar të ...

Read More »

Skandali i pedofilit të PS, Cane para arrestit: Kot e keni, s’më lë partia në burg mua

Pak orë para arrestimit, sekretari i zyrës së deputetit Kokëdhima në Sarandë, Agron Cane ka ftuar për kafe gruan E.G. Nëna e 4 fëmijëve ka hezituar ta takojë 60-vjeçarin, ndërkohë që ai i thotë në telefon se “dua të pimë ...

Read More »

Deputeti Kokëdhima publikon emrin e viktimës së sekretarit të tij pedofil

Pas publikimit të skandalit të njeriut të stafit të deputetit Koço Kokëdhima, i cili i kërkonte seks një vajze 14-vjeçare, një gjë mbetet e paqartë? A ka filluar hakmarrja e zyrës së deputetit socialist ndaj nënës denoncuese? A po kërcënohet ...

Read More »

Krimineli i luftës Ratko Mladiç përdhunohet nga pesë persona në burg

Roja ka thënë: “Ata pritën deri sa ra terri dhe pastaj e kanë përdhunuar për orë të tëra, pesë prej tyre – kjo është e gjitha çka mund të zbulojë për ju”. Një qytetar holandez me origjinë nga Sarajeva, i ...

Read More »

Pak minuta përpara videos, distancohet nga monstra pedofile deputeti Kokëdhima

Pas skandalit të rëndë të ndodhur në zyrën e punës në Sarandë ku sekretari i deputetit të PS, Koço Kokëdhima, i premton një gruaje se do i gjejë një vend pune në rast se ajo i jep vajzën 14-vjecare për ...

Read More »

Ironizon Artan Fuga: Nuk është lajm se një 60 vjeçar dëshiron të bëjë seks me një 14 vjeçare

Profesori Artan Fuga ka reaguar pas lajmit se një zyrtar i Partisë Socialiste kishte premtuar punë një nënë në këmbim të shërbimeve seksuale të së bijës 14 vjeçare. Duke ironizuar me situatën në Shqipëri, Fuga ka thënë se nuk është ...

Read More »