LAJMI I FUNDIT
Home . Lifestyle

Lifestyle

Eneda Tarifa ndahet nga bashkëshorti pas 20 vitesh Ja arsyeja! (Foto)

Një prej historive më jetëgjata mes artistësh mund të ketë marrë fund. Eneda Tarifa dhe partneri i saj prej shumë vitesh, Erjon Zaloshnja, mund të mos i kenë punët mirë bashkë. Burime për Anabel tregojnë se çifti nuk shikohen më ...

Read More »

Sa çmenduri mund të bëjë modelja shqiptare për dashurinë?! (Foto)

Dashuria me shikim të parë për modelen Kristina Baki nuk ndodh. Dy njerëz mund të pëlqehen kur takohen për herë të parë, por nuk mund të bien në dashuri, sipas modeles. Bukuroshja duket e vendosur në përgjigjet e saj në ...

Read More »

Ish e dashura e Hamilton shokon fansat: Arsyeja pse jam dobësuar është seksi treshe që kërkonte….(Foto)

Modelja 26-vjeçare e Glamour, Veronica Valle, ka folur rreth rënies së saj në peshë, ku pretendon se kjo i ka ndodhur për shkak të sjelljes në shtrat të kampionit të Formula I, Luis Hamilton. Ish e dashura e Hamilton ka ...

Read More »

Shfaqet për herë të parë ish bashkëshorti i aktores Ema Andrea, mesazhi special për Sarën (Foto)

Surprizat nuk kanë patur fund dje për vajzën e aktores së njohur shqiptare. Sara Kapo, vajza e aktores Ema Andrea ka qenë e ftuar këtë të premten në emisionin “Rudina” në Tv Klan. Ajo njihet si një nga vajzat më ...

Read More »

Iku dhe ky! Pse në dashuri fitojnë gjithmonë k***t?

Ke dhënë gjithmonë shpirtin në një lidhje dhe gjithmonë, e zhgënjyer dhe e lënduar, ke përfunduar duke thënë: “Iku dhe ky”. Është moment të ndërrosh melodi. Nuk po themi që të jesh e dashura e keqe ose histerike, por fillo ...

Read More »

“Më mori në hotel dhe pasi mbaroi punë me mua…”/ Rrëfimi shokues i aktores shqiptare, që u përdhunua kur ishte vetëm 12 vjeç (Foto)

Aktorja me origjinë shqiptare, Eliza Dushku, ka treguar se është ngacmuar seksualisht në moshën 12-vjeçare nga një prej koordinatorëve të dublantëve më të suksesshëm të Hollivudit. Me anë të një postimi të gjatë në Facebook, Dushku thotë se ngacmimi ka ...

Read More »

Ja pse janë bashkë sonte dy “katundarët” e Showbiz-t!

Ata janë dy ndër çiftet më të përfolur të shoë biz-it shqiptar dhe më të dashur për publikun. Bëhet fjalë për Bes Kallaku e Xhensila Myrtezaj dhe Sinan Hoxha e Andrra Destanin të cilët janë gjithashtu miq shumë të mirë. ...

Read More »

Pas fejesës i shtohen fansat, Granit Xhaka “sfidon” Encën (Foto)

Numri i ndjekësve në Instagram është kthyer në një mani për VIP-at sit ë huaj ashtu edhe shqiptarë. Të gjithë duan të kenë sa më shumë ndjekës dhe pëlqime, por kurorën si “Mbretëresha e Instagramit” deri më sot e ka ...

Read More »

Një top futbolli i mori shikimin, këngëtari i njohur italian: Jam internist, por mbi të gjitha kundër Juves

Këngëtari i famshëm italian, Andrea Bocelli, ka zbuluar skuadrën e tij të preferuar, por mbi të gjitha siç e thekson edhe ai vetë, është kundër Juventusit. Me një rekord shitjesh mbi 80 milion disqesh në mbarë botën, Bocelli është padiskutim ...

Read More »

Këngëtarja shqiptare me orë që kushton 13 mijë euro

Ndoshta 13 mijë euro për të blerë një orë janë shumë por për Adelina Tahirin nuk është asgjë. Këngëtarja fatmirësisht i ka mundësitë që të shpenzojë për një orë një shumë kaq marramendëse. Këngëtarja është shfaqur në një foto të ...

Read More »

000-017   000-080   000-089   000-104   000-105   000-106   070-461   100-101   100-105  , 100-105  , 101   101-400   102-400   1V0-601   1Y0-201   1Z0-051   1Z0-060   1Z0-061   1Z0-144   1z0-434   1Z0-803   1Z0-804   1z0-808   200-101   200-120   200-125  , 200-125  , 200-310   200-355   210-060   210-065   210-260   220-801   220-802   220-901   220-902   2V0-620   2V0-621   2V0-621D   300-070   300-075   300-101   300-115   300-135   3002   300-206   300-208   300-209   300-320   350-001   350-018   350-029   350-030   350-050   350-060   350-080   352-001   400-051   400-101   400-201   500-260   640-692   640-911   640-916   642-732   642-999   700-501   70-177   70-178   70-243   70-246   70-270   70-346   70-347   70-410   70-411   70-412   70-413   70-417   70-461   70-462   70-463   70-480   70-483   70-486   70-487   70-488   70-532   70-533   70-534   70-980   74-678   810-403   9A0-385   9L0-012   9L0-066   ADM-201   AWS-SYSOPS   C_TFIN52_66   c2010-652   c2010-657   CAP   CAS-002   CCA-500   CISM   CISSP   CRISC   EX200   EX300   HP0-S42   ICBB   ICGB   ITILFND   JK0-022   JN0-102   JN0-360   LX0-103   LX0-104   M70-101   MB2-704   MB2-707   MB5-705   MB6-703   N10-006   NS0-157   NSE4   OG0-091   OG0-093   PEGACPBA71V1   PMP   PR000041   SSCP   SY0-401   VCP550   CAS-002   CISM   200-125  , PMP   000-089   CCA-500   MB2-704   350-080   JN0-360   810-403   70-177   350-001   350-001   PMP   OG0-093   2V0-621D   CCA-500   210-065   352-001   101   102-400   MB2-707   70-178   JN0-102   640-911   ICGB   350-001