Home . Lifestyle (page 20)

Lifestyle

Bleona Qereti, s’i lë vend imagjinatës në “Oscar” (Foto)

Me veshjen e saj në ceremoninë e çmimeve “Oscar”, këngëtarja shqiptare, Bleona Qereti ka pushtuar sërish mediat rozë.  Këtë herë, veshja e Bleonës i zbulonte “asetet” e saj, duke mos i lënë vend imagjinatës. Kjo nuk është hera e parë ...

Read More »

Modelja shqiptare habit me deklaratën: Do doja që vëllai të ishte gay

“Shumica e futbollistëve janë gay” Kështu është shprehur modelja e njohur shqiptare teksa ka folur pa dorashka në emisionin “Thumb” të Aulonës dhe Fatmës. Bëhet fjalë për bukuroshel Leila Kraja e cila ka lindur në Amerikë, mori pjesë në “Miss ...

Read More »

Habit Pamela Anderson: Nëse i uroj vdekjen dikujt ndodh. Ja historia që tregoi

Pamela Anderson i ka habitur të gjithë me historinë që ndau përpara gazetarit Piers Morgan. Ajo rrëfeu për herë të parë një histori aspak të zakontë të fëmijërisë së saj. Aktorja e njohur tregoi se si një vajzë adoleshente e ...

Read More »

Miley Cyrus i shkruan këngëtares shqiptare: “I dua gjinjtë e tu”! (Foto)

Ato janë mikesha shumë të mira dhe nuk e kanë aspak problem t’i futin njëra-tjetrës duart në publik apo edhe t’i thonë komplimente që mund të keqkuptohen. Bëhet fjalë për dy artistet Rita Ora dhe Miley Cyrus të cilat kanë ...

Read More »

Noizy surprizon fansen e tij, nuk do e beson se çfarë ka bërë ai (Foto)

Reperi i famshëm shqiptar, Noizy, është ndër artistët më të suksesshëm shqiptar. Ai është shumë aktiv me projekte muzikore dhe koncerte, në të cilat mblidhen fansat e tij. Reperi njihet edhe si shumë i afërt me fansat dhe këtë gjë ...

Read More »

Katër gjyshet seksi dhe single të Shqipërisë (Foto)

Shpesh mosha është thjesht një numër e këtë e vërtetojnë më së miri disa nga femrat shqiptare, të cilat janë edhe gjyshe, por në një formë të mrekullueshme. Po ju sjellim një listë të gjysheve shqiptare më seksi e mbi ...

Read More »

Thirrje e pazakontë e bukuroshes: Vajza mos e keqpërdorni “veglën”! Ka plot “babush” të pasur (Foto)

Falë punës arrin të anëtarësohet në palestrat më të mira, udhëton kudo në botë dhe ha në restorantet më të njohura. Por në vend që të hyjnë në një zyrë, puna e vetme e Simona Toon është të shkojë më ...

Read More »

Armina tregon jetën luksoze, parat që i ka “bërë vetë” dhe planin e martesës me Zenin (Foto)

Armina ka dhënë një intervistë sot për të justifikuar jetën luksoze që bën pas lidhjes me Shkëlzen Berishën. Ajo thotë se paratë i ka bërë duke punuar dhe se e mundëson me forcat e saj jetën luksoze. E dashura e ...

Read More »

Duket se ky është një model i zakonshëm, si qindra të tjerë, por kjo vajzë është e veçantë! (Foto)

Duke parë foton e parë, ju do të gjeni se kjo është një vajzë standarde joshës, por kjo nuk është e vërtetë! Alopecia është një sëmundje që i referohet humbjes së flokëve, rrjedh nga fakti që sistemi imunitar i njeriut ...

Read More »

Ndahet nga jeta aktorja e telenovelës “Salome”, mister shkaku i vdekjes (Foto)

Kinemaja meksikane ka rënë në zi. Mediat vendëse kanë publikuar sot lajmin e ndarjes nga jeta të aktores së famshme meksikane María Rubio, e njohur për shumë role në serialet televizive meksikane. Mësohet se aktorja është ndarë nga jeta të ...

Read More »