LAJMI I FUNDIT
Home . Lifestyle (page 30)

Lifestyle

Shfaqet për herë të parë ish bashkëshorti i aktores Ema Andrea, mesazhi special për Sarën (Foto)

Surprizat nuk kanë patur fund dje për vajzën e aktores së njohur shqiptare. Sara Kapo, vajza e aktores Ema Andrea ka qenë e ftuar këtë të premten në emisionin “Rudina” në Tv Klan. Ajo njihet si një nga vajzat më ...

Read More »

Iku dhe ky! Pse në dashuri fitojnë gjithmonë k***t?

Ke dhënë gjithmonë shpirtin në një lidhje dhe gjithmonë, e zhgënjyer dhe e lënduar, ke përfunduar duke thënë: “Iku dhe ky”. Është moment të ndërrosh melodi. Nuk po themi që të jesh e dashura e keqe ose histerike, por fillo ...

Read More »

“Më mori në hotel dhe pasi mbaroi punë me mua…”/ Rrëfimi shokues i aktores shqiptare, që u përdhunua kur ishte vetëm 12 vjeç (Foto)

Aktorja me origjinë shqiptare, Eliza Dushku, ka treguar se është ngacmuar seksualisht në moshën 12-vjeçare nga një prej koordinatorëve të dublantëve më të suksesshëm të Hollivudit. Me anë të një postimi të gjatë në Facebook, Dushku thotë se ngacmimi ka ...

Read More »

Ja pse janë bashkë sonte dy “katundarët” e Showbiz-t!

Ata janë dy ndër çiftet më të përfolur të shoë biz-it shqiptar dhe më të dashur për publikun. Bëhet fjalë për Bes Kallaku e Xhensila Myrtezaj dhe Sinan Hoxha e Andrra Destanin të cilët janë gjithashtu miq shumë të mirë. ...

Read More »

Pas fejesës i shtohen fansat, Granit Xhaka “sfidon” Encën (Foto)

Numri i ndjekësve në Instagram është kthyer në një mani për VIP-at sit ë huaj ashtu edhe shqiptarë. Të gjithë duan të kenë sa më shumë ndjekës dhe pëlqime, por kurorën si “Mbretëresha e Instagramit” deri më sot e ka ...

Read More »

Një top futbolli i mori shikimin, këngëtari i njohur italian: Jam internist, por mbi të gjitha kundër Juves

Këngëtari i famshëm italian, Andrea Bocelli, ka zbuluar skuadrën e tij të preferuar, por mbi të gjitha siç e thekson edhe ai vetë, është kundër Juventusit. Me një rekord shitjesh mbi 80 milion disqesh në mbarë botën, Bocelli është padiskutim ...

Read More »

Këngëtarja shqiptare me orë që kushton 13 mijë euro

Ndoshta 13 mijë euro për të blerë një orë janë shumë por për Adelina Tahirin nuk është asgjë. Këngëtarja fatmirësisht i ka mundësitë që të shpenzojë për një orë një shumë kaq marramendëse. Këngëtarja është shfaqur në një foto të ...

Read More »

Romina Power, ulërimë dhimbjeje në Twitter: Ku është vajza ime Ylenia?! (Foto)

Ku është Ylenia? Ku janë qindra vajza që zhduken në New Orleans? Përse nuk është bërë asgjë për të ndalur këtë? Është ulërima e dhimbjes së këngëtares italiane Romina Power në Twitter, në 24 vjetorin e zhdukjes së vajzës Ylenia ...

Read More »

Me lot në sy, Rihanna ia jep lamtumirën e fundit një personi shumë të rëndësishëm për të

Vetëm disa ditë më parë, këngëtarja e famshme botërore Rihanna pati ditë zie në familjen e saj. Përmes një postimi që kishte bërë, ajo ka treguar se ka humbur një person shumë të dashur në jetën e saj e që ...

Read More »

Historia e vërtet e kartelit: Kush janë personazhet e “Zoti i Qiejve” në jetën reale?! (Foto)

  Një nga seri më të suksesshme në vitet e fundit sigurisht është “Zot i qiellit”, kjo histori amerikan me kronikat e jetës së një tregtari meksikan të drogës, që humbi babanë e tij i duhej të kujdesej për vëllain ...

Read More »