LAJMI I FUNDIT
Home . Lifestyle (page 930)

Lifestyle

Edhe Vip edhe pornostar! (Foto)

Thuhet se çdokush ka të paktën një sozi në të gjithë botën. Por sozia jonë ndoshta mund të jetë një y ll i pornos?. Këto janë disa nga personazhet e njohura të muzikës dhe kinemasë që sozitë e ty re ...

Read More »

Tifozet franceze në Miami nxehin plazhin dhe plazhistët (Foto)

Euforia e futbollit të Botërorit duket se ka kapur të gjithë njerëzit nga të gjitha profilet në tërë rruzullin toksor. Kështu ka ndodhur edhe me bukuroshet nga Franca, Anais Zanotti dhe Tahiti Cora të cilat duket qartë se janë në ...

Read More »

Ky është 26 vjeçari, i dashuri i ri ​Madonna’s (Foto)

Madonna’s nuk i duhet shumë kohë për të gjetur një djalë të ri pas ndarjes nga Brahim Zaibat. Këngëtarja ikonike dhe ish i dashuri i saj u ndanë afërsisht para gjashtë muajsh, por ylli tashmë ka filluar një lidhje të ...

Read More »

Elvana duket seksi edhe pa ngjyra (Foto)

Pas kopertinës së revistës ndërkombëtare “Velvet”, është vetë stilisti i famshëm italian i getave, Emilio Cavallini që ka pranuar një bashkëpunim me artisten në një set fotografik, pjesë e promovimit të albumit të ri të Elvanës që pritet të dalë ...

Read More »

Elvana Gjata siç nuk e keni parë asnjëherë (Foto)

Këngëtarja e talentuar Elvana Gjata është treguar gjithmonë konservatore dhe mjaft e kujdesshme për të mos treguar shumë nga hiret e saj. Madje për tu admiruar mbetet fakti se ajo gjithmonë i ka shpëtuar syrit kureshtar të fotografëve. Ndërsa ‘Zathur’ kësaj ...

Read More »

Nicole Scherzinger, seksi në videon e re (Foto)

Nicole Scherzinger ka publikuar së fundmi videoklipin e këngës Your Love. Këngëtarja britanike është shfaqur në një super formë. 35-vjeçarja, e cila prej disa vitesh është në një marrëdhënie me pilotin e Formula 1, Lweis Hamilton ka treguar se vazhdon ...

Read More »

Ja me kë e tradhton Jay-Z-Beyoncen (Foto)

Casey Cohen është femra me të cilën thuhet se Jay-Z e tradhton gruan e tij, Beyonce. Bëhet fjalë për një shoqëruese klientësh VIP, e cila punon në një klub në New York. Janë të vërteta apo jo spekulimet se reperi ...

Read More »

Fëmijët e Jackson nuk dinë ku t’i çojnë paratë

Nëse ka një gjë që fëmijët e yllit të popit Michael Jackson e kanë të përbashkët është shuma e parave që ata mund të shpenzojnë në mënyrë të barabartë. “New York Post” ka raportuar një ditë më parë se fëmijët ...

Read More »

J Lo gjen një të dashur të ri?

Kjo ishte shumë e shpejtë. Edhe pse nuk ka asnjë javë që J Lo ka njoftuar për ndarjen nga i dashuri i saj Casper Smart, duket se ajo ka gjetur menjëherë ngushëllim në krahët e një balerini. Burime konfidenciale bëjnë të ...

Read More »

Sofia Vergara e prish fejesën, shkak pasuria

Mediat e huaja kanë filluar të shkruajnë se njëra ndër fytyrat televizive më të paguara në botë, aktorja Sofia Vergara, është ndarë nga tashmë ish i fejuari i saj, Nick Loeb, vetëm për shkak se ajo fiton shuma më të ...

Read More »