LAJMI I FUNDIT
Home . Lifestyle (page 940)

Lifestyle

Sulejmani në pikëllim, vdes nëna nga një sulm në zemër (Foto)

Vdes nëna e aktorit turk Halit Ergenç i njohur si “Sulejmani i Madhërishmi”. Aktori i cili është i njohur për rolin e tij të sulltanit turk, “Sulejmani i Madhërishëm” të mërkurën ai e ka varrosur nënën e tij e cilia ...

Read More »

Instagrami “shuplakë” vipave, ja kush përdor aksesorë fallco

Nuk është i panjohur fakti se në rrjetet sociale të njerëzve të famshëm apo edhe njerëzve të thjeshtë, ndodh të shohim foto të veshjeve apo aksesorëve të personazheve që kemi vendosur të ndjekim. Mendohet që njerëzit e famshëm të shpenzojnë ...

Read More »

Nis stina e nxehtë për Afërditën

Ditët e nxehta kanë nisur për këngëtaren dhe modelen seksi nga Kosova, Afërdita Dreshaj. Afërdita ka postuar një foto në rrjetin e saj “Instagram” bashkë me Tika Camaj, e cila është dhe kushërira e saj. Tika Camaj e njohur për ...

Read More »

Mbulohet Rihanna, edhe në xhami me foto provokuese (Foto)

Këtë radhë ajo nuk do t’i kënaq apetitet e fansave të saj që të zhvishet. por është veshur ne të zeza deri në fyt për të respektuar rregulat e vendit ku po qëndron, Abu Dabi. Religjioni islam nuk lejon qe ...

Read More »

Laureta, më e bukura e Kosovës? (Foto)

Laureta Maqedonci, lehtë mund të jetë çika më e bukur në Kosovë. Bionde me sy të kaltër dhe me një bukuri krejt natyrale ajo përveç të tjerash është edhe një modele në ngritje në Kosovë. Së fundmi Laureta ka realizuar një set ...

Read More »

Zhvishet Ronaldo (Foto)

Pak ditë pasi që u bënë publike disa foto nudo të gruas së futbollistit të Real Madridit, Cristiano Ronaldo, Irina Shayk gjatë një fotosesioni të saj, tashmë është zhveshur edhe vetë Ronaldo. Artikulli me titull “Dashuria dhe futbolli”, kushtuar qiftit ...

Read More »

Njerkat e famshme të Hollywood-it

Sikurse që Hollywood-i është i famshëm për martesat që zgjasin shumë pak, është i njohur edhe për atë se disa yje janë martuar disa herë gjatë jetës së tyre dhe nga kjo nuk është çudi që zonjat e shumta të ...

Read More »

Deryck Whibley:Po piva edhe një tjetër, do të vdes

Solisti i bandës së rrokut, “Sum 41”, ka paralajmëruar fansat e tij të rinj për rreziqet e të pirit, pasi mëlçia dhe veshkat e tij janë dëmtuar rëndë. Deryck Whibley, ylli kanadez i rrokut, i cili ka qenë i martuar ...

Read More »

Kërcimtaret e mahnitshme të “Burlesque” (Foto+18)

Stephen La Marche është një fotograf që ka nisur karrierën e tij duke i bërë foto miqve e më pas ka hyrë në botën e modës, modelingut nudo dhe burlesque. “Vendosa të fotografoj skenat e burlesque-t sepse më pëlqen sharmi ...

Read More »

Ronaldo nudo pozon prapa Irinas

Superylli portugez, Cristiano Ronaldo, është shfaqur në ballinën e versionit spanjoll të revistës Vogue, së bashku me të dashurën e tij, Irina Shayk. Për realizimin e fotografive, futbollisti i Real Madridit i ka hequr të gjitha rrobat, ndërsa pjesët intime të tij ...

Read More »