LAJMI I FUNDIT
Home . Lifestyle (page 950)

Lifestyle

A është Anxhela Martini femra më seksi shqiptare (Video)

Populli shqiptarë ka shumë femra të bukura me të cilat mund të krenohet. Mirëpo një e cila e po shkëlqen tani e një kohë është padyshim modelja Anxhela Martini. Ajo tashmë ka krijuar një karrierë të suksseshme prej modeleje edhe ...

Read More »

Besojeni ose jo kjo vajzë nuk ka veshur xhinse (Video)

Prej dekadash tashmë është veshja e preferuara e miliona personave në mbarë botën dhe aq të zakonshme e të larmishme janë sot, sa vështirë të mos gjesh një person veshur me to në cdo moment. Shtëpitë e modës kanë modelet ...

Read More »

Jennifer Lawrence femra më seksi në botë

Përveçse një aktore me një karrierë të suksesshme dhe fituese e disa çmimeve të rëndësishme, Jennifer Laërence është cilësuar si femra më seksi në botë sipas revistës “FHM”. Lista e 100 femrave më seksi: 100. Millie Mackintosh 99. Kacey Barnfield ...

Read More »

Foto mahnitëse nudo, zbulojnë bukurinë e vërtetë të gruas pas lindjes (Foto +18)

Të zhveshura gjatë ose pas shtatzënisë, shpesh është gjëja e fundit që disa gra dëshirojnë të bëjnë, por për të tjerët kjo mund të jetë edhe fuqizimin dhe emocionale. Tani një libër i ri zbulon të vërtetën në lidhje me ...

Read More »

Rihanna, këtë herë jo pa recipeta, por thujase nudo!!! (Foto +18)

Bukuroshja dhe këngëtarja nga Barbados: Rihanna nuk është aspak e turpshme për ta treguar gjoksin e saj!!! Me të vërtetë e kishin të vështirë edhe stafi i revister “Vogue” për ta realizuar këtë set fotografik me Rihannen. Ndoshta ndonjë ditë ...

Read More »

Luftë prapanicash, kush fiton gjykojeni ju? (Foto)

Jennifer Lopez po e urren Kim Kardashian. Këngëtarja e bukur është lodhur duke dëgjuar për prapanicen e famshme të Kimit dhe është e gatshme të rimarrë fronin si ylli me vithet më të bukura në botë. “Jennifer është lodhur nga të ...

Read More »

Afërdita Dreshaj vjen me foto super-hot! (Foto)

Afërdita Dreshaj duket se po e shijon jetën e saj në maksimum. Ajo ka bërë disa foto shumë të nxehta në Miami, ku po shijon pushimet. Këto foto ajo i ka postuar në profilin e saj në Instagram dhe për ...

Read More »

Mbështetja e veçantë e Larissas për Alvesin

Nuk kishte si të mungonte. Larissa Riquelme është e fundit që i bashkohet kampanjës kundër racizmit, duke treguar mbështetjen e saj të veçantë për anëtarin e Barcelonës, Daniel Alves. Tifozja e veçantë e Kampionatit Botëror ‘Afrika e Jugut 2012’, Larissa ...

Read More »

Bukuria femërore “lakuriqe” para natyrës (Foto)

Susan Lee Rigg dhe fotografi Daniele Rebecchi kanë realziuar sërish së bashku një album fotosh bardh e zi, në të cilat bukuria e modeles bie në sy akoma më shumë. Në një fushë me lule dhe bimë pa fund vihet ...

Read More »

I pabesi Benzema, tjetër tradhti me një reportere “miss”?

Sulmuesi i Realit është i lidhur zyrtarisht me partneren e tij Chloe, me të cilën ka edhe një vajzë, por qejfli aventurash. Një lajm për një tradhti të radhës nga Karim Benzema është duke qarkulluar nëpër rrjetet sociale. Flitet se ...

Read More »