LAJMI I FUNDIT
Home . Lifestyle (page 958)

Lifestyle

Nuk mund ta humbisni këto set fotografik të Kimit (Foto)

Kim Kardashian nxorri në pah asetet e saj më të çmuar kur ajo doli me bikini për realizimin e një seti fotografik në një plazh të Tailandës. Javën e kaluar, Kim dhe familja e saj shkuan në Azinë juglindore për ...

Read More »

Derrkuci me 43 mijë ndjekës në Instagram (FOTO)

Derrkuci me emrin Penelope Popcorn dhe me pozat e veshjet e saj është bërë një nga personazhet më të famshme në Instagram. Modelja e veçantë ka plot 43 mijë ndjekës në rrjetin social të cilët i pëlqejnë shumë fotot e ...

Read More »

Hoteli mahnitës nën ujë (Foto)

Dubai është Mbretëria ku të gjithë duan të jetojnë. Gjithashtu dhe luksi ekstrem i hotelit, “Atlantis, the Palm” është shembulli i kryesor i kësaj filozofie të aplikuar në botën e turizmit dhe argëtimit. Resorti ka një hapësirë prej 17 hektar, ...

Read More »

Të pasur por edhe kursimtar

Shumë të famshëm duan të demonstrojnë pasurinë e tyre dhe të tregojnë se jetojnë një jetë luksoze, për të cilën pjesa më e madhe e planetit vetëm mund të ëndërrojë. Këta të famshëm edhe pse janë të pasur, duan të ...

Read More »

Fotoja topless eleminon modelen nga gara (Foto)

Një modele është skualifikuar nga kompeticioni “Miss Oxfordshire” pasi u zbulua nga organizatorët se ajo kishte pstuar një foto nudo në një faqe online bamirësie. Modelja 22-vjeçare Georgia Eden deklaroi se e shpërndau foton për të përkrahur luftën ndaj kancerit ...

Read More »

Princesha britanike magjepset pas “luftëtarit të Maorit” (Foto+Video)

Princesha e Britanisë së Madhe në vizitën e saj në Zelandën e Re, vizitoi edhe luftëtarët e Maorit, të cilët janë të njohur atje. Si shihet edhe në këtë foto, princeshës në veçanti i ka bërë përshtypje, udhëheqësi i këtij ...

Read More »

Rivalë edhe jashtë fushe, Ramos merr ish-in e Albas (Foto)

Sergio Ramos është ndarë nga e dashura Pilar Rubio dhe sipas mediave spanjolle, mbrojtësi i Real Madrid dhe kombëtares spanjolle ka nisur një lidhje me ish të dashurën e mbrojtësit të Barcelonës, Jordi Alba, shok skuadre në Kombëtare. Përveç rivalitetit ...

Read More »

Kjo po që është “Selfie” (Foto)

Në fillim të këtij muaji ka qenë shumë e zënë me Javën e Modës në Sao Paulo të Brazilit e për këtë arsye Candice Swanepoel kishte nevojë për një pushim. Modelja 25-vjeçare e Victoria’s Secret postoi të premten një foto ...

Read More »

Gruaja lidh burrin me zinxhir dhe ecën bashkë me të

Kjo është një nga fotografitë më të shikuara të ditës. Në fakt ende nuk dihet se kush qëndron prapa këtij akti mirëpo në gjatë ditës së sotme në Londër, një grua është parë duke ecur rrugës së bashku me një ...

Read More »

“Asetet” e Kimit kërkojnë të shpërthejn

Është e famshme në të gjithë botën për format trupore dhe ashtu siç shihet në foto, edhe vetë Kim Kardashian nuk mund t’i heqë sytë nga dekolteja e saj e bollshme. 33-vjeçarja është fotografuar me një fustan të bardhë shumë ...

Read More »