LAJMI I FUNDIT
Home . Lifestyle (page 959)

Lifestyle

“Asetet” e Kimit kërkojnë të shpërthejn

Është e famshme në të gjithë botën për format trupore dhe ashtu siç shihet në foto, edhe vetë Kim Kardashian nuk mund t’i heqë sytë nga dekolteja e saj e bollshme. 33-vjeçarja është fotografuar me një fustan të bardhë shumë ...

Read More »

Qëndron 40 minuta i mbuluar me miliona bletë (Foto)

Këto janë disa foto të pabesueshme të një mbajtësi të bletëve në Kinë, She Ping i cili ka qëndruar i mbuluar me miliona bletë apo 45 kilogram bletë për më shumë se 40 minuta.

Read More »

Të famshmit që i thanë “Jo” ofertës së Playboy-it

Revista më e njohur erotike në botë “Playboy”, në adresën e këtyre bukurosheve ka dërguar ofertë shumë milionësh, vetëm e vetëm që ato të paraqiten në ballinat e saj. Mirëpo, as paratë dhe as publiciteti i madh, nuk ishin të ...

Read More »

Beograd, hapet tregu i seksit

Bëhuni gati për skena të nxehta live. Në hapjen solemne do të mer pjesë një porno aktore e nxehtë nga Hungaria e cila me performancat e saja erotike do bëj të pranishmit të nxehen shumë. Por e vecanta e kësaj ...

Read More »

Kërkohet nuse për miliarderin, paraqiten 2800 femra

E gjatë të paktën 1.60, të mos ketë kryer asnjë operacion plastik dhe mbi të gjitha e virgjër. Kanë qenë mbi 300 vajzat kineze që i janë përgjigjur kësaj kërkese dhe kanë marrë pjesë në një konkurs në Guangzhou në ...

Read More »

Shqiptari fiton 43 milionë euro, drejtuesit e kazinosë thonë se ishte ‘gabim teknik’

Ata i kanë thënë shqiptarit se ishte shpallur fitues për shkak të një gabimi nga programi kompjuterik. Kjo histori ka ndodhur në një prej kazinove në Bregenz, Austri. Behar Merlaku ka kundërshtuar këtë arsyetim duke thënë se do ta çojë ...

Read More »

CNN: Miliarderi shqiptar me rezervat më të mëdha të magnezit

Magnezi asnjëherë nuk gjendet si metal lirë. Aktualisht, xeheroret shqiptare, kanë rezervat më të mëdha dhe më të pasura në botë të magnezit për orë, më shumë se 20 miliardë tonë metale të pastra magnezi, të cilat kapin vlerën prej ...

Read More »

Çfarë kanë të përbashkët Angela Merkel e Edi Rama?!

Të dy tash drejtojnë e qeverisin shtete të ndryshme. Por çfarë kanë të përbashkët Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama dhe Kancelarja gjermane, Angela Merkel. I pari Kryeministër i një shteti të volëgl e sipas llogaritjeve gjermane, shumë i varfër, kurse ...

Read More »

Jezu Krishti ka pasur një grua!

Bibla e mban të fshehur sot e kësaj dite një pjesë të jetës private të Jezu Krishtit. Në shtator të viti 2012 është paraqitur një shkresë e njohur si “Ice papyrus”, që ka ngritur mundësinë e një martese të birit ...

Read More »

Hillary Clinton goditet me këpucë (Video)

Një grua në Las Vegas ka goditur me këpucë Hillary Clinton, gjatë një fjalimi që kjo e fundit po mbante për riciklimin e metaleve. Ish-Sekretarja amerikane e Shtetit ka reaguar menjëherë dhe fatmirësisht këpuca nuk e ka prekur atë. I ...

Read More »