LAJMI I FUNDIT
Home . Lifestyle (page 981)

Lifestyle

Vajza 23-vjeçare: Me mjekër ndihem më femër (Foto)

Një vajzë 23-vjeçare ka vendosur të mos heqë më qimet e fytyrës duke rritur një mjekër të madhe që sipas saj e bën të ndihet më femërore. Harnaam Kamur, banuese në Angli, vuan nga një sindromë që ka bërë që ...

Read More »

Shaqiri uron 6 vjetorin e pavarësisë

Superylli kosovar i Bayern Munchenit, Xherdan Shaqiri, ka uruar Kosovën për 6 vjetorin e pavarësisë. “Happy birthday Kosovo-Urime ditëlindja Kosovë” ka shkruar Shaqiri në faqën e tij zyrtare në Facebook. Në komentin urues, Shaqiri ka ngarkuar edhe flamurin e Kosovës ...

Read More »

Të goditur nga tragjeditë

E kaluara tragjike e disa prej yjeve të famshëm të Hollivudit, është e tmerrshme, por në të njëjtën kohë edhe motivuese. Kjo është dëshmi se jo gjithçka duhet të përfundojë zi siç ka filluar dhe secili ka të drejtë për ...

Read More »

Agdal harron George, ekpozon linjat në Muaritis

Pas ndarjes nga këngëtari i grupit “The Wanted” , Max George duket se Nina Agdal e ka hedhur pas krahvë këtë histori, duke u bazuar edhe tek seti e saj më I fundit fotografik. Modelja seksi ka ekspozuar linjat e ...

Read More »

Femrat më të dëshiruara në botë

Ylli i serisë “Game of the Thrones”, Emilia Clark, është shpallur si femra më e dëshiruar në botë për vitin 2014, sipas përzgjedhjes së revistës “AskMen. Në pozitën e fundit, atë të 99-të, gjendet Miley Cyrus. “Emilia Clark ndoshta është ...

Read More »

Yjet mes “çarçafëve”, nga shtrati në Instagram

Të famshëm në jetën reale, të famshëm dhe në rrjete sociale. Fotografët, Alas dhe Max Piggott kanë fotografuar Cindy Crawford, Miley Cyrus, Miranda Kerr e shumë të tjerë në shtrat, foto të cilat janë postuar në Instagram nga vetë ata. ...

Read More »

Seks-skandalet që yjet i heshtën

Janë gjithnjë e më të shpeshta skandalet seksuale të yjet botërore në rolin kryesor, por le të kujtojmë disa prej atyre që kanë i heshtur me sukses apo edhe harruar. Jennifer Lopez Jennifer Lopez është ende misterioze në lidhje me ...

Read More »

Skandali i Oskarëve: Fituesi për çmimin aktori më i mirë është…!

Ende pa u mbajtur ceremonia e ndarjes së çmimeve Oskar, tashmë dihet fituesi në kategorinë e aktorit më të mirë, kjo falë gafës së rrjetit televiziv CNN. Gjatë transmetimit të një rubrike nga ky televizion shihet qartë një pllakë me emrin e ...

Read More »

Modeles seksi i pëlqen të ngacmohet nga meshkujt (Foto)

Ndërsa shumë yje të shoubiznesit ankohen për shkak të ngacmimeve që kanë kudo që paraqiten, modelja me trupin e jashtëzakonshëm Jessica Burciaga, e thotë të kundërtën. “E adhuroj kur më ngacmojnë meshkujt e ndryshëm. Ky është një konfirmim për mua ...

Read More »

Romancë mes “Yjesh”

Afrimi i 14 shkurtit, që njihet si dita e të dashuruarve, domosdo ju shtyn të mendoni lidhur me jetën tuaj sentimentale. Ndërkohë, nëse po mendoni për propozime, pothuajse është koha ideale. Në këtë aspekt do të ju ndihmojnë shumë edhe ...

Read More »