LAJMI I FUNDIT
Home . Lifestyle (page 982)

Lifestyle

Romancë mes “Yjesh”

Afrimi i 14 shkurtit, që njihet si dita e të dashuruarve, domosdo ju shtyn të mendoni lidhur me jetën tuaj sentimentale. Ndërkohë, nëse po mendoni për propozime, pothuajse është koha ideale. Në këtë aspekt do të ju ndihmojnë shumë edhe ...

Read More »

Rihannas i bezdisin të brendshmet (Foto)

Pop-këngëtarja nga Barbadosi, Rihanna, përveç zërit të saj fenomenal, njihet edhe për fotot e saj provokuese të cilat gati çdo ditë i poston në rrjetet sociale dhe në këto foto, ajo shpesh pozon tërësisht e zhveshur. Dhe shumëkush ka pyetur ...

Read More »

Vildane Zeneli seksi dhe provokuese si gjithmonë (Foto)

Modelja shqiptare Vildane, Zeneli është mjaftë aktive në rrjetet sociale, ku çdo prezanton bukurinë dhe sensualitetin e saj. Ja disa nga foto e postuara së fundmi të bukuroshes. Përmes këtyre fotografive mund të keni një pasqyrë më të qartë, se ...

Read More »

Obama dhe Beyonce flirtojnë bashkë?

Thashethemet nuk kanë të ndalur. Sipas paparazit francez, Pascal Rostaing presidenti amerikan Barack Obama dhe këngëtarja e njohur Beyonce flirtojnë bashkë. Madje Rostaing arrin deri aty sa të flasë për një lidhje të mundshme dashurie mes presidentit dhe këngëtares, duke ...

Read More »

Gjendet e pajetë si pasojë e overdozës motra e Julia Roberts

Nancy Motes, 37 vjeç, motra nga nëna e aktores së famshme hollivudiane Julia Roberts, është gjetur e vdekur për shkak të një overdoze droge. Lajmi është bërë publik nga familja. Nancy, motër nga e njëjta nënë, ishte motra më e ...

Read More »

Si i fshehin të metat yjet e Hollivudit?

Jo të gjithë aktorët e Hollivudit krenohen me bukuri të përsosur, por ata janë në avantazh, sepse për pamjen e tyre kujdeset një ekip i tërë i profesionistëve. Kur ecin në qilim të kuq duken të përsosur dhe ja cilat ...

Read More »

Eduard Selami i dhuron një unazë diamanti gazetares Ilva Tare

Zbulohet dashuria e moderatores Ilva Tare dhe deputetit të Partisë Demokratike, Eduard Selami. Njohja e tyre ka ndodhur shumë rastësisht në Tiranë, ndaj dhe konsiderohet nga të dyja palët “si diçka e shkruar nga Zoti”. Ata shoqërohen prej muajsh me njëri-tjetrin, madje ...

Read More »

Tuna di si të “kalërojë”

Tuna e famshme për zogun e saj, provokon sërish. Këngëtarja nga Shkupi ka publikuar në profilin e saj një fotografi, të cilën e ka shoqëruar me disa fjalë. “Një foto vlen sa 1000 fjalë. Unë them një kontroll ko*** vlen sa 1000 ...

Read More »

Nina, viktima e radhës e Leo-s

Leonardo DiCaprio duket se është i pangopur me modelet e bukura. Edhe pse mendohej se ai momentalisht është në romancë me supermodelen Toni Garrn, ylli i Hollivudit duket se ka filluar romancën me modelen tjetër të bukur Nina Agdal, me ...

Read More »

Bill Clinton nuk e tradhtoi Hillary-n vetëm me një femër (Foto)

Monica Lewinsky nuk ishte femra e vetme me të cilën Bill Clinton e tradhtoi bashkëshorten e tij, Hillary. Tani, në skenë doli edhe afera e dytë ‘zyrtare’ e ish-Presidentit amerikan. Bëhet fjalë për bukuroshen Elizabeth Hurley, e cila flitet se ...

Read More »