LAJMI I FUNDIT
Home . Lifestyle (page 984)

Lifestyle

Elisabetta Canalis, një boksiere “e nxehtë”

Seksi, joshëse, intriguese me doreza boksi në duar dhe një body transparente të veshur. Elisabetta Canalis është ‘premier dame’ e Zelig dhe për Maxim ajo zhvishet duke treguar të gjitha hijet e saj. “Jam sigurisht një vajzë si të gjitha ...

Read More »

E dashurës e manjatit Abramovich akuzohet për racizëm (Foto)

RUSI -Është vënë në qendër të kritikave e dashura e miliarderit Roman Abramovich. Partnerja e pronarit të Chelseat, Roman Abramovich, është bërë shënjestër e kritikave pasi një revistë ka publikuar një fotografi të sajën, në të cilën ajo shfaqet e ulur ...

Read More »

Angela Martini peshkohet nga Fadil Berisha (Foto)

Angela Martini në disa foto të realizuara nga Fadil Berisha në Cancun shfaqet e futur në një rrjetë peshku. Fotot mendohet të jenë pjesë e një seti fotografik për një linjë të brendshmesh.

Read More »

Rrëfehet këngëtarja, “E humba virgjërinë 16 vjeç”

Vështrim i thellë, buzë të kuqe flakë dhe mbi të gjithë të brendshme tunduese. Këngëtarja Katy Perry është fotografuar në një shërbim të veçantë fotografik nga revista “GQ” për numrin e muajit shkurt. Në poza tejet seksi këngëtarja ka rrëfyer ...

Read More »

Skenat erotike, Margot e turpëruar me gjyshërit (Foto)

E njohur në vendlindjen e saj Australi dhe shumë pak jashtë saj me disa filma të tjerë të dorës së dytë, Margot Robbie papritmas përballet me tapetin e kuq të Hollivudit dhe një famë të menjëhershme, pas rolit të saj ...

Read More »

Rihanna pozon topless në Copacabana (Foto)

Rihanna  është fotografuar topless vetëm me një palë bikini ngjyrë ari, në plazhet e Copacabana-s në Brazil. Fotot janë realizuar për revistën “Vogue” për edicionin e Brazilit. Ajo është fotografuar në një jaht, tepër provokative dhe seksuale. Fotot e saj ...

Read More »

Irina Shayk “nxeh” plazhet meksikane, Ronaldo në shtëpi

Fundshpina e saj? Një copëz parajsë në tokën meksikane. Kjo është Irina Shayk, e cila ka postuar disa foto mahnitëse nga Amerika Qendrore në rrjetet sociale, duke çmendur fansat e saj. Ndërsa i dashur i saj, Cristiano Ronaldo ndodhet në ...

Read More »

Familja Obama shërben ushqim për të varfrit

Presidenti, Barak Obama dhe familja kaluan ditën e “Martin Luther King Day”, duke punuar për të varfrit në një mensë, në Washington. “Dua të falënderoj të gjithë njerëzit që janë këtu për punën e madhe që bëjnë”- iu drejtua Obama ...

Read More »

Paradë seksi në mes të dimrit

Bukuroshja braziliane Suelyn Medeiros ka vendosur që të shëtis rrugëve me tanga dhe sytjena duke sfiduar të ftohtin dhe borën dhe për këtë nadje ka gjetur edhe shoqe mbështetëse. Në këto ditë të ftohta dimri dikush ndjen ftohtë ndërsa dikush ...

Read More »

“Enquirer”: Çifti Obama do të ndahet në fund të mandatit presidencial

Çifti Obama do të ndahet?! Ditëlindja e Michelle Obama thuhet se kaloi nën tingujt e muzikës dhe në një atmosferë festive. Por e vërteta sipas mediave është se ditëlindja u festua mes një situate tepër të tensionuar dhe me një ...

Read More »