LAJMI I FUNDIT
Home . Lifestyle (page 985)

Lifestyle

Hollande konfirmon ndarjen me Trierweiler

Presidenti francez, Francois Hollande ka konfirmuar ndarjen nga partnerja e tij, Valerie Trierweiler. Ai i tha agjencisë së lajmeve AFP se i ka dhënë fund jetës së përbashkët me të. Më herët pati zëra se sot do konfirmohej zyrtarisht ndarja, ...

Read More »

E bardha ngjyra e preferuar e dimrit

Ngjyrat, e errëta nuk janë gjithmonë zgjidhja e duhur për dimër. Askujt nuk mund t’i shkonte mendja që një zgjidhje e mirë është edhe përdorimi i ngjyrës së bardhë. Ja disa alternative zgjedhje nga Living edhe në dimër: * Përdorni ...

Read More »

Me ushqim të shëndetshëm kundër diabetit

Diabeti është një çrregullim i sheqerit, yndyrave dhe proteinave në gjak dhe trajtimi jo i duhur i tij sjell komplikime. Komplikimet janë të mundshme në sy, zemër dhe veshkë. Shpesh vjen edhe deri te përshpejtimi i aterosklerozës, rritja e tensionit ...

Read More »

Jennifer Metcalfe, transparente mbi tapetin e kuq

Aktorja angleze Jennifer Metcalfe është dukur rrëzëllitëse me një fustan të dizajnuar në mënyrë të veçantë në eventin gala “National Television Awards”, mbrëmjen e djeshme. Me një fustan të zi të stilistit Philip Armstrong, transparent në disa pjesë të trupit ...

Read More »

Rihanna dhe mikja e ngushtë ekspozojnë të pasmet në Brazil

Rihanna vazhdon të publikojë foto në “Instagram”, duke treguar se çfarë është duke bërë në Brazil. Të gjitha fotot e publikuara nga ylli i muzikë pop e tregojnë atë duke pozuar me bikini në plazhet e Brazilit. Rihanna ndodhet në ...

Read More »

Elisabetta Canalis, një boksiere “e nxehtë”

Seksi, joshëse, intriguese me doreza boksi në duar dhe një body transparente të veshur. Elisabetta Canalis është ‘premier dame’ e Zelig dhe për Maxim ajo zhvishet duke treguar të gjitha hijet e saj. “Jam sigurisht një vajzë si të gjitha ...

Read More »

E dashurës e manjatit Abramovich akuzohet për racizëm (Foto)

RUSI -Është vënë në qendër të kritikave e dashura e miliarderit Roman Abramovich. Partnerja e pronarit të Chelseat, Roman Abramovich, është bërë shënjestër e kritikave pasi një revistë ka publikuar një fotografi të sajën, në të cilën ajo shfaqet e ulur ...

Read More »

Angela Martini peshkohet nga Fadil Berisha (Foto)

Angela Martini në disa foto të realizuara nga Fadil Berisha në Cancun shfaqet e futur në një rrjetë peshku. Fotot mendohet të jenë pjesë e një seti fotografik për një linjë të brendshmesh.

Read More »

Rrëfehet këngëtarja, “E humba virgjërinë 16 vjeç”

Vështrim i thellë, buzë të kuqe flakë dhe mbi të gjithë të brendshme tunduese. Këngëtarja Katy Perry është fotografuar në një shërbim të veçantë fotografik nga revista “GQ” për numrin e muajit shkurt. Në poza tejet seksi këngëtarja ka rrëfyer ...

Read More »

Skenat erotike, Margot e turpëruar me gjyshërit (Foto)

E njohur në vendlindjen e saj Australi dhe shumë pak jashtë saj me disa filma të tjerë të dorës së dytë, Margot Robbie papritmas përballet me tapetin e kuq të Hollivudit dhe një famë të menjëhershme, pas rolit të saj ...

Read More »