LAJMI I FUNDIT
Home . Lifestyle (page 986)

Lifestyle

Versioni qesharak me çmime marramendëse të artikujve të përditshëm

Gjithkush që lexon këtë artikull do të kuptojë shumë shpejt se aktualisht ai zotëron të gjithë versionet normal të artikujve në këtë listë. Ujë në shishe, letër higjienike dhe bluza, artikuj mjaft tipik që mund t’i keni në shtëpinë tuaj. ...

Read More »

Vildane Zeneli e kthen dimrin verë (Foto)

Ndërsa temperaturat janë të ulëta dhe i ftohti është ulur këmbëkryq, modelja shqiptare me famë botërore Vildane Zeneli po shijon dallgët e detit. Kjo për një arsye të rëndësishme siç është edhe karriera e saj në fushën e modelimit. Ajo ka pozuar për reklamimin e një ...

Read More »

Ja tradhtitë më të bujshme të VIP-ave përgjatë 2013

Viti 2013 ishte një vit i mbushur me “tradhti” në mesin e çifteve të fashmëm. Faqja e takimeve jashtëmartesore Ashleymadison.com, ka bërë një klasifikim të lidhjeve apo tradhtive të cifteve gjatë këtij viti, të atyre që janë ndarë por dhe ...

Read More »

Irina Shayk, super seksi përpara objektivit

Ajo nuk kaloi një Krishtlindje të këndshme, për shkak të vdekjes së gjyshes. E megjithatë, modelja e njohur ruse Irina Shayk duket se e ka marrë veten shumë shpejt. E dashura e Kristiano Ronaldos është rikthyer me një set fotosh ...

Read More »

“Priftërinjtë” Ortodoks zhvishen për kalendarin gay!

Një kalendar i ri, ndofta i pazakontë prej tendencave homoseksuale të fotografive që shfaqen në të, është publikuar së fundmi prej të krishterëve ortodoksë rumunë. Në këtë kalendar dallohen fare qartë fotografitë me tema homoseksuale, të cilat tregojnë model meshkuj ...

Read More »

Femra e vitit për “Maxim”, vetëm Eva Longoria

Aktorja e serialit amerikan “Desperate Housewifes”, Eva Longoria, është shpallur femra e vitit sipas revistës “Maxim”. Gjatë intervistës për këtë revistë Longoria ka pohuar se ndihet mjaft mirë me këtë atribuim që i ka bërë kjo revistë, duke patur parasysh ...

Read More »

Kompania “skandaloze” sponsorizon Eurovizionin

Pasi këngëtarja suedeze, Loreen, ka fituar Festivalin Evropian të Këngës vitin e kaluar në Baku, ajo është shfaqur si kampione e hapur e të drejtave të njeriut në ish-Bashkimin Sovjetik. Ajo ka zemëruar vendin nikoqir, Azerbajxhanin, duke thënë se atje ka ...

Read More »

Kim ushtrohet për formën e të pasmeve të saj seksi

Pas lindjes së vogëlushes North, Kim Kardashian po ushtrohet vazhdimisht në palestër që të jetë në formë të shkëlqyer fizike. Ajo madje dëshiron që herë pas here të tregojë dhe rezultatet e punës së saj nëpërmjet fotove që poston në ...

Read More »

Zogu i Tunës bie nga fiku

Altuna Sejdiu, çfarë mund të themi tashmë për të? Me dy albume të edituara, 15 çmime të fituara, 10 vjet në skenë, një emër tashmë i njohur për të gjitha gjeneratat e muzikdashësve të muzikës argëtuese shqipe, kështu mund ta ...

Read More »

Elvana Gjata të mbyll gojën

Nuk është çudi që të bëhesh e famshme për shkak të të pasmeve. Ka ndodhur edhe kahera, po ndodh edhe tani. Nuk është Jen Selter, amerikanja 20 vjeçare që ishte krejtësisht e panjohur  deri një ditë kur vendosi të postojë ...

Read More »