LAJMI I FUNDIT
Home . Lifestyle (page 987)

Lifestyle

“Priftërinjtë” Ortodoks zhvishen për kalendarin gay!

Një kalendar i ri, ndofta i pazakontë prej tendencave homoseksuale të fotografive që shfaqen në të, është publikuar së fundmi prej të krishterëve ortodoksë rumunë. Në këtë kalendar dallohen fare qartë fotografitë me tema homoseksuale, të cilat tregojnë model meshkuj ...

Read More »

Femra e vitit për “Maxim”, vetëm Eva Longoria

Aktorja e serialit amerikan “Desperate Housewifes”, Eva Longoria, është shpallur femra e vitit sipas revistës “Maxim”. Gjatë intervistës për këtë revistë Longoria ka pohuar se ndihet mjaft mirë me këtë atribuim që i ka bërë kjo revistë, duke patur parasysh ...

Read More »

Kompania “skandaloze” sponsorizon Eurovizionin

Pasi këngëtarja suedeze, Loreen, ka fituar Festivalin Evropian të Këngës vitin e kaluar në Baku, ajo është shfaqur si kampione e hapur e të drejtave të njeriut në ish-Bashkimin Sovjetik. Ajo ka zemëruar vendin nikoqir, Azerbajxhanin, duke thënë se atje ka ...

Read More »

Kim ushtrohet për formën e të pasmeve të saj seksi

Pas lindjes së vogëlushes North, Kim Kardashian po ushtrohet vazhdimisht në palestër që të jetë në formë të shkëlqyer fizike. Ajo madje dëshiron që herë pas here të tregojë dhe rezultatet e punës së saj nëpërmjet fotove që poston në ...

Read More »

Zogu i Tunës bie nga fiku

Altuna Sejdiu, çfarë mund të themi tashmë për të? Me dy albume të edituara, 15 çmime të fituara, 10 vjet në skenë, një emër tashmë i njohur për të gjitha gjeneratat e muzikdashësve të muzikës argëtuese shqipe, kështu mund ta ...

Read More »

Elvana Gjata të mbyll gojën

Nuk është çudi që të bëhesh e famshme për shkak të të pasmeve. Ka ndodhur edhe kahera, po ndodh edhe tani. Nuk është Jen Selter, amerikanja 20 vjeçare që ishte krejtësisht e panjohur  deri një ditë kur vendosi të postojë ...

Read More »

“Suus” rënditet në 20 më të pëlqyerat nga adhuruesit e Eurovision

Këngëtarja Rona Nishliu e ka nisur Vitin e Ri edhe me një lajm të gëzuar. Ajo ka arritur që me këngën e saj “Suus” të kualifikohet në mesin e 20 këngëve më të mira në historinë e Eurovizionit. Rona, e ...

Read More »

Rihanna edhe amvisë

Këngëtarja Rihanna nuk është aq mendjemadhe sa duket. Ajo ka shtruar dhe ka gatuar për rreth 20 miqtë e saj të ftuar për ndërrimin e motmoteve në New York, përderisa krishtlindjet ajo i kaloi në Barbados, Atdheun i saj. Darka ...

Read More »

Burrë dhe grua bëjnë testin e ADN, zbulojnë se ….

Një shok i vërtetë për një çift nga provinca kineze Jiangxi, Cao Wei dhe Xiao Qian, të cilët iu nënshtruan analizës së ADN, pasi donin të kishin një fëmijë, dhe donin të siguroheshin se fëmija që do të ngjizej nuk ...

Read More »

Miley Cyrus poza lesbike në koncertin e Britney Spears

Mund të ketë qenë nata e Britney Spears, por Miley Cyrus bëri çmos që sytë e të pranishmëve të drejtoheshin mbi të. Gjatë koncertit të Britney Spears në Las Vegas, ku ajo ishte e pranishme, pohoi sërish se di si ...

Read More »