LAJMI I FUNDIT
Home . Lifestyle (page 988)

Lifestyle

Rihanna shfaqet seksi gjatë pushimeve tropikale në Brazil (Foto)

Së fundmi ajo pozoi topless për “Vogue Brazil”, ndërkohë që vazhdon të shfaqet seksi në Brazil. E veshur me një palë bikini të cilat ekspozonin të pasmet seksi të këngëtares, Rihanna nuk i ka lënë më vend imagjinatës. Ajo ishte ...

Read More »

Angela Martini zbulon hiret e saj

Sapo përmendet emri Anxhela Martini është e pamundur mos të të shkojë mendja të hiret e saj joshëse dhe pozat sensuale që ajo realizon. E ndërsa projektet e bukuroshes shqiptare me famë botërore nuk kanë të mbaruar, ajo ka ndarë ...

Read More »

10 ushqimet që do përmirësojnë jetën tuaj seksuale

Janë zbuluar disa lloje produktesh ushqimore të cilat stimulojnë jetën seksuale në çift si për burrat ashtu edhe për gratë. Për të shtuar më tepër performancën seksuale përdoren shpesh edhe ilaçe të ndryshme të cilat janë më pak të këshillueshme ...

Read More »

FOTOT/ “Ajo është shtatzënë dhe ndoshta shumë shpejt do jetë Zonjë e Parë”

Ka mjaftuar një lajm i përhapur në Twitter, që interneti të ziejë. Aktorja Julie Gayet, e kapur mat në një aferë me presidentin e Francës, François Hollande, është shtatzënë në muajin e katërt. Megjithatë këto janë spekulime, por në Francë po ...

Read More »

Zhvishet Rihanna për revistën Vogue (Foto)

Këngëtarja e njohur, Rihanna, zbarkoi me stafin e saj në plazhet e Brazilit për të realizuar një set me foto të nxehta për revistën e njohur të modës, Vogue. 25- vjeçarja pozoi topless për këtë revistë, ndërsa fotot janë realizuar ...

Read More »

Heqja e shenjave të moshës pa operacion

Tendosja e lëkurës me stimulim elektrik dhe mbushja e lëkurës me oksigjen dhe dioda gjysmë përcjellëse janë dy nga prirjet e fundit në Hollivud që po përdorin njerëzit që përpiqen të ruajnë freskinë e pamjes pa bërë operacion plastik. Megjithëse ...

Read More »

Irina Shayk: Djemtë më shmangeshin dhe më përqeshnin

Modelja e njohur, Irina Shayk, i “shokoi” adhuruesit e saj pasi që zbuloi se gjatë shkollës së mesme nuk ka qenë e popullarizuar dhe se djemtë nuk e vërenin. “Kam qenë femër e shëmtuar. Më shmangeshin, dhe më përqeshnin, pasi ...

Read More »

Versioni qesharak me çmime marramendëse të artikujve të përditshëm

Gjithkush që lexon këtë artikull do të kuptojë shumë shpejt se aktualisht ai zotëron të gjithë versionet normal të artikujve në këtë listë. Ujë në shishe, letër higjienike dhe bluza, artikuj mjaft tipik që mund t’i keni në shtëpinë tuaj. ...

Read More »

Vildane Zeneli e kthen dimrin verë (Foto)

Ndërsa temperaturat janë të ulëta dhe i ftohti është ulur këmbëkryq, modelja shqiptare me famë botërore Vildane Zeneli po shijon dallgët e detit. Kjo për një arsye të rëndësishme siç është edhe karriera e saj në fushën e modelimit. Ajo ka pozuar për reklamimin e një ...

Read More »

Ja tradhtitë më të bujshme të VIP-ave përgjatë 2013

Viti 2013 ishte një vit i mbushur me “tradhti” në mesin e çifteve të fashmëm. Faqja e takimeve jashtëmartesore Ashleymadison.com, ka bërë një klasifikim të lidhjeve apo tradhtive të cifteve gjatë këtij viti, të atyre që janë ndarë por dhe ...

Read More »