LAJMI I FUNDIT
Home . Lifestyle (page 989)

Lifestyle

Nora ‘hot’ për festat

Nora Istregi pa dyshim se është një zog i bukur, por me disa foto që ajo i ka postuar në Instagram gjatë xhirimeve ka treguar edhe më shumë cilësitë e saj. E veshur me një fustan të kuq nga Nora ...

Read More »

Valltaret seksi që u kanë kthyer altarin Vip-ave

Ndarjet më të pakëndshme të Hollivudit, kanë ndodhur për shkak të valltareve seksi të klubeve të natës. Personazhi i fundit, të cilës një striptize ia ka rrënuar martesën, është Khloe Kardashian. Në të vërtetë, valltarja erotike Jennifer Richardson ka deklaruar se ...

Read More »

Edhe për Françeskën ofertë me shumë zero, për një natë (Foto+16)

Françeska Jaçe vajza e famshme vlonjate e cila fitoi popullaritet falë pjesëmarrjes së saj në realit show “Big Brother”, vijon të ruajë famën e saj, këtë herë si menaxhere në një lokal nate në kryeqytet. Ajo pohon se ka afro ...

Read More »

Irina Shayk nuk reziston dot pa puthur Ronaldon

Të gjithë e dimë se Irina Shayk është e dashuruar totalisht pas lojtarit me famë botërore Christiano Ronaldo. Ajo nuk ngurron t’ja tregojë këtë dashuri edhe skulpturave prej dylli të të dashurit të saj. Ka qenë vetë modelja seksi, e ...

Read More »

Candice Swanepoel me bikini në plazhet e Karaibit

Ka punë dhe punë! Ajo që ka Candice Swanepoel është me të vërtetë interesante. Modelja 23-vjeçare nga Afrika e Jugut, ka shfrytëzuar faktin se ndodhet në plazhet e Karaibeve për punë, që edhe të relaksohet pak. Ajo është pas një ...

Read More »

Ylli brazilian i futbollit kapet nën shoqërinë e një transeksuale seksi

Ylli i futbollit brazilian Romario, është fotografuar i kapur për dore me 24 vjeçaren Thalita Zampirolli, e njohur në mbarë vendin si transeksuale, e cila ka ndryshuar gjininë në moshën 18 vjeçare. Romario i cili aktualisht është edhe deputet në ...

Read More »

Klea Huta prezanton Festivalin e RTSH-së, i shpëton për mrekulli fatit të Diellza Kolgecit

Klea Huta do të jetë një nga prezantueset e Festivalit të 52-të në  RTSH. Ajo do të zëvëndësojë prezantuesen Diellza Kolgeci, pas largimit të kësaj të fundit. Me siguri, prezantuesi Enkel Demi do të drejtojë këtë edicion të këtij festivali ...

Read More »

Alessandra Ambrosio, sjell Krishtlindjet me të brendshmet në plazh

Pamjet tradicionale të festave të Krishlindjeve janë zakonisht ato në mes të dëborës ose pranë oxhakut, por Alessandra Ambrosio vendos të shfaqet ndryshe për festat e Krishtlindjeve. 32 vjeçarja kishte veshur të brendshme të kuqe dhe të bardha, me një ...

Read More »

Rikrijon fotot e martesës me vajzën pasi i vdes bashkëshortja

Ben Nunery me vajzën e tij kanë bërë fotografi që portretizojnë jetën pas vdekjes së gruas së tij. Gruaja e Nuneryt kishte vdekur në 2011 pas një sëmundjeje të rëndë në mushkëri. Dy vjet më vonë Beni dhe vajza e ...

Read More »

Beyonce super seksi krah Jay-Z

Vetëm tre ditë më parë këngëtarja Beyonce shokoi fansat duke publikuar albumin e saj të pestë pa paralajmërm. Plot 14 këngë dhe 17 video të realizuara mjaft bukur ku Beyonce shfaqet më seksi se kurrë. Akoma më shumë ajo i ...

Read More »