LAJMI I FUNDIT
Home . Lifestyle (page 990)

Lifestyle

Burrë dhe grua bëjnë testin e ADN, zbulojnë se ….

Një shok i vërtetë për një çift nga provinca kineze Jiangxi, Cao Wei dhe Xiao Qian, të cilët iu nënshtruan analizës së ADN, pasi donin të kishin një fëmijë, dhe donin të siguroheshin se fëmija që do të ngjizej nuk ...

Read More »

Miley Cyrus poza lesbike në koncertin e Britney Spears

Mund të ketë qenë nata e Britney Spears, por Miley Cyrus bëri çmos që sytë e të pranishmëve të drejtoheshin mbi të. Gjatë koncertit të Britney Spears në Las Vegas, ku ajo ishte e pranishme, pohoi sërish se di si ...

Read More »

Kate Upton modelja më seksi për vitin 2013

Një nga modelet më të suksesshme dhe më seksi të vitit 2013 është padyshim Kate Upton. Ajo ka mbushur kopertinat e revistave duke shfaqur gjithmonë format e kolme duke qënë gjithnnjë në qendër të vëmendjes mediatike dhe jo vetëm. Gjithashtu Upton është ...

Read More »

Candice pozon nudo për “Vogue Brasil”

Totalisht nudo, e ulur në një shtrat, ndërkohë që linjat e saj perfekte duken më së miri, Candice Sëanepoel shfaqet marramendëse. Ajo do të jetë në kopertinën e  revistës “Vogue Brasil’. Kur bëhet fjalë për të pozuar para aparatit fotografik ...

Read More »

Video/Rihanna dredh të pasmet me të brendshmet e Krishtlindjeve

Bukuroshja me famë botërore Rihanna ndodhet në vendin e saj të lindjes, në Barbados për të festuar Krishtlindjet. Teksa është argëtuar me miqtë e saj në një klub nate mbrëmjen e të hënës, ajo është dukur super “e nxehtë” me ...

Read More »

Çifti që vuri në siklet kryeministrin

Kryeministri Edi Rama ka qenë i pranishëm në një prej pub-ve të Tiranës. Fotoja është realizuar dy ditë më parë menjëherë pasi u vu re prania e kryeministrit në një prej klubeve të natës në kryeqytet, Lollipop. Tani jo përditë ...

Read More »

Angela Martini seksi përpara objektivit të Victoria Janashvilin

BUkuroshja Angela Martini ka zgjedhur një mënyrë krejt të veçenatë për të uruar adhuruesit e saj për festat e fundvitit, të cilët s’janë të pakët. Shkodranja seksi, e cila është e angazhuar me profesionin e saj si modele në Shtetet e ...

Read More »

Beyonce skena erotike me Engjëjt e Victoria’s Secret

Beyonce është gati të nxehë Krishtlindjet me një video me nuanca hard. Popstari ka lançuar videon e saj të re ‘Yonce’ në të cilën duket më seksi se asnjëherë, teksa improvizon skena lezbike me një taksë të lartë erotizmi me ...

Read More »

Mikhail Kallashnikov iku, na la veprën

Mikhail Kallashnikov, projektuesi i armës që ka vrarë më shumë njerëz se çdo armë zjarri tjetër në botë, ka vdekur në moshën 94-vjeçare. Kallashnikov, i cili krijoi AK-47 e famshme menjëherë pas Luftës së Dytë Botërore, ka ndërruar jetë në ...

Read More »

Dasëm bamirësie në Britani, Fiona dhe Shrek martohen në realitet

Një dasëm e maskuar me personazhet e filmave u zyrtarizua në Britaninë e Madhe. Dhëndri dhe nusja kishin zgjedhur personazhet e Fionës dhe të Shkrekut. Amanda Gibbs ishte e vendosur për ta zbukuruar ditën e saj më të bukur të ...

Read More »