LAJMI I FUNDIT
Home . Metro

Metro

Xhoni tregon për “dashnoren” 9 vite më të madhe: Nuk e lë të ndahet nga burri se më pritet paga

Tek ne ka dashur të identifikohet me emrin Xhoni, edhe pse profili nga i cili na shkroi në Facebook dukej që ishte fallco. Bëhet fjalë për një të ri nga Tirana, i cili ditën e sotme na ka rrëfyer historinë ...

Read More »

Histori personale/ Fshatarja nga Devolli e etur për seks: E tradhtova burrin me komshiun

Kur isha e pamartuar, një djalë në fqinjësi më ngacmonte çdo ditë. Unë si fshatare nga një zonë rurale e Jugut të vendit, as që guxoja të mendoja për një aventurë seksuale, se lerë më të bëja këtë. Nga ana ...

Read More »

VIDEO: Nga klandestin në kapiten skuadre, historia e pabesueshme e shqiptarit në Itali

Kur shqiptari Klaudio Ndoja mbërriti në Itali njëzet vjet më parë, ai nuk kishte as letrat italiane, ku jetoi për një kohë të gjatë si një klandestin. Por e gjithë kjo sakrificë u shpërblye dhe një ditë shqiptari arriti të ...

Read More »

“I futa bombën në xhep dashnorit të gruas…unë në burg e ai andej tutje”

Dy ish – shokë vijnë nga Bilishti në rubrikën “Shihemi në gjyq” të “E Diela Shqiptare” pasi Xhumai i ka borxh një shumë të konsiderueshme parash Astritit dhe nuk ka mundur t’ia shlyejë prej vitesh. Xhumai rrëfen jetën e tij ...

Read More »

“Beni ecën vet”: Një ditë në New York të them të vërtetën, si mos më keq, e dhimbshme

“Keni një shok që është si ju. Me halle, gëzime dhe pasione. Ky është Herioni… Beni më ka humbur rrugës. Beni nuk ka ekzistuar kurrë”. Kjo ishte fjalia e fundit e një rrëfimi të gjatë nga aktori i njohur shqiptar ...

Read More »

Habit djali nga Puka: Hallall të fejuarës një dashnor, por ajo kishte patur një ekip futbolli!

  Një djalë është tronditur kur ka zbuluar të shkuarën e të fejuarës së tij. Djali thotë se kjo gjë ka ndikuar në marrëdhënien e tyre. Kjo është historia e rrëfyer për “ShkodraNews”. “E fejuara ime ka patur të dashur ...

Read More »

Qarkullon një virus në palestër që prek organet gjenitale dhe…

Palestra duhet të jetë në fakt një vend mjaft steril. Kjo për shkak të ambientit të vogël dhe djersës që lëshojnë ata që bëjnë stërvitje. Duke filluar që nga ulëset, pistat e vrapit, girat dhe biçikleta janë të mbushura me ...

Read More »

Çfarë po i vret pornostaret? Përgjigjet Valentina Nappi (Foto)

Olivia Nova, e njohur në industrinë e filmave me pullë të kuqe si Alexis Rose Forte u gjet e pajetë në apartamentin e saj në Los Anxheles më 7 janar. Ajo sapo kishte festuar 20-vjetorin e lindjes dhe në një ...

Read More »

14 çaste të ilustruara, që tregojnë dashurinë e vërtetë mes një çifti kur nuk i shikon askush (Foto)

Është diçka shumë e zakonshme për të parë, për të hyrë në rrjetet sociale dhe për t’u përballur me foton e çifteve super të pasionuar në kohë të lumtura. Fotot bëhen në, udhëtime, turne, darka, e kështu me radhë. Këto momente për ...

Read More »

Sara Kapo: E vërteta e deklaratës, se nuk bëj seks me shqiptarë (Foto)

Ajo është vënë shpesh në qendër të portaleve të mediave rozë në botën shqiptare dhe jo gjithmonë për veshjet apo fotot që poston, por edhe për deklaratat moskokëçarëse që bën. E këtë të shtunë, Sara Kapo ishte e ftuar në ...

Read More »

000-017   000-080   000-089   000-104   000-105   000-106   070-461   100-101   100-105  , 100-105  , 101   101-400   102-400   1V0-601   1Y0-201   1Z0-051   1Z0-060   1Z0-061   1Z0-144   1z0-434   1Z0-803   1Z0-804   1z0-808   200-101   200-120   200-125  , 200-125  , 200-310   200-355   210-060   210-065   210-260   220-801   220-802   220-901   220-902   2V0-620   2V0-621   2V0-621D   300-070   300-075   300-101   300-115   300-135   3002   300-206   300-208   300-209   300-320   350-001   350-018   350-029   350-030   350-050   350-060   350-080   352-001   400-051   400-101   400-201   500-260   640-692   640-911   640-916   642-732   642-999   700-501   70-177   70-178   70-243   70-246   70-270   70-346   70-347   70-410   70-411   70-412   70-413   70-417   70-461   70-462   70-463   70-480   70-483   70-486   70-487   70-488   70-532   70-533   70-534   70-980   74-678   810-403   9A0-385   9L0-012   9L0-066   ADM-201   AWS-SYSOPS   C_TFIN52_66   c2010-652   c2010-657   CAP   CAS-002   CCA-500   CISM   CISSP   CRISC   EX200   EX300   HP0-S42   ICBB   ICGB   ITILFND   JK0-022   JN0-102   JN0-360   LX0-103   LX0-104   M70-101   MB2-704   MB2-707   MB5-705   MB6-703   N10-006   NS0-157   NSE4   OG0-091   OG0-093   PEGACPBA71V1   PMP   PR000041   SSCP   SY0-401   VCP550   CAS-002   CISM   200-125  , PMP   000-089   CCA-500   MB2-704   350-080   JN0-360   810-403   70-177   350-001   350-001   PMP   OG0-093   2V0-621D   CCA-500   210-065   352-001   101   102-400   MB2-707   70-178   JN0-102   640-911   ICGB   350-001