Home . Metro

Metro

Djali që do donin të gjitha vajzat, të gjithë shikojnë ndeshjen, ndërsa ai bën diçka tjetër

safe_image-2

Momenti më i keq për një vajzë është koha kur i dashuri i tyre shikon futboll, një përqendrim total që për asgjë në botë nuk do e humbiste. Po flasim për ata tifozët e vërtetë që bëjnë gjithçka vetëm e ...

Read More »

Vetëvritet 18-vjeçarja pas provimeve, nuk fitoi degën që donte për në Universitet (Foto)

safe_image

Ajo ishte me rezultate shumë të larta, por në dy provime nuk mori notën që dëshironte. Ndaj nën presionin e këtyre rezultateve, 18-vjeçarja Harpreet Kaur Hallaith, e cila studionte në gjimnazin Wolverhampton, Angli, vrau veten. Nxënësja kishte filluar të ndihej ...

Read More »

Sinan “zhulsi”: Para se të shkoja në Greqi s’kisha parë dush me sy (Video)

sinanhoxha

Jeta, martesa dhe fama. Për të gjitha këto këngëtari i muzikës popullore Sinana Hoxha ka vendosur të flasë pa dorashka në emisionin “M’fal për shprehjen” të Elvis Pupës. Ai ka folur për jetën si emigrant në Greqi, vështirësitë ekonomike dhe ...

Read More »

Probleme nën çarçafë? Provoni ushqimet që kanë të njëjtin efekt si Viagra

cifti-ne-kreavt-dhe-penisi-i-tij-ne-qender-te-vemendjes-1466941430-6447642_1468847615-7066654

Nëse ndonjëherë keni pasur probleme nën çarçafë, apo thjesht dëshironi t’i bëni disa ndryshime në jetën seksuale, atëherë duhet ta keni parasysh se këto ushqime kryejnë punën e afrodiziakëve dhe e zëvendësojnë nevojën për Viagra. Ushqimet mund t’i shtoni gjatë ...

Read More »

Djem mësoni si mund ta zgjasni atë “mikun” dhe ju vajza se çfarë shije ka sperma para se.. (Foto)

sperme-1

Emrat për të janë të shumtë e të larmishë, por në gjuhën shkencore quhet penis. Lista me emra për të është shumë e gjatë, madje në lidhje me të janë krijuar edhe mite, legjenda, citate, barsoleta, poezi e shumë të ...

Read More »

Milfi është nëna e dy shokëve nga shkolla, por në shtrat ajo…

kuzhine-2-696x464

Një djalë 30 vjet ka rrëfyer për The Sun se është në lidhje me një grua 49 vjeçare, e cila është nëna e dy djemve me të cilët ka qenë ai në shkollë. Djali rrëfen se është dashuruar në të ...

Read More »

Vajzat duel: “O t’q*fsha nonen, ça bën? Të grij të gjallë… dhe pastaj grusht mes mamave (Video)

sherr-mes-femrave-640x356-640x320

Një tjetër ngjarje e turpshme e dhunës ndërmjet nxënësve të shkollave ka ndodhur në vendin tonë. Sipas një raportuesi i cili ka dërguar videon në redaksi, sherri ka ndodhur në Vlorë në lagjen “24 Maji” ditën e djeshme. Ai shprehet ...

Read More »

Gjimnazistët e Lezhës i bashkohen sfidës që po çmend botën, e gjitha e filmuar në klasë

“Mannequin Challenge” ose e thënë në shqip “sfida e manekinëve”, është trendi më i ri që është bërë viral në rrjetet sociale, ku njerëzit rrinë të ngrirë ndërkohë që dikush tjetër i filmon ata, zakonisht me muzikë në sfond. Hashtagu ...

Read More »

Katër këshilla të këqija dashurie, të cilave kurrë nuk bën t’u besoni

dashuri-21

Mendoni me kokën tuaj në vend që t’u besoni symbyllas këtyre këshillave. Nuk është e domosdoshme gjithmonë të dëgjoni bash çdo këshillë, posaçërisht këto katër këshilla të cilat do t’jua shkatërrojnë shanset për lidhje normale dhe të gjatë. Nëse shoqja ...

Read More »

Pse disa njerëz bëjnë shumë zhurmë gjatë seksit?

femer-60-696x378

Mjafton të shihni në televizion një “pamje filmike” ku një femër është në orgazëm për të kuptuar dhe pasur një ide se si supozohet të reagojë një grua gjatë seksit. Nga “When Harry Met Sally” tek “Sex and the City” ...

Read More »