LAJMI I FUNDIT
Home . Metro (page 20)

Metro

“Ndeshje” boksi femrash në mes të borës në Korçë: Nuk i ndajnë dot as kalimtarët (Video)

Sherret dhe zënkat janë gati të përditshme në realitetin shqiptar dhe jo vetëm, por pjesë e tyre me sa kemi vënë re nga prurjet në redaksinë tonë janë vajzat. Vajzat mëtojnë të jenë më gjaknxehta dhe më të padurueshme se ...

Read More »

Pas një aksidenti kishte mbetur e paralizuar: Tregon se pse gjatë marrëdhënies me burrin ajo kishte qarë (Foto)

Një grua e paralizuar në një aksident ka shkruar për herën e parë që kishte marrëdhënie seksuale me burrin e saj, pa ndjenja në organet e saj seksuale. Sipas mediave të huaja, përcjell Telegrafi, bëhet fjalë për Benita Lambert, 51 ...

Read More »

VIDEO/ Tifozi shurdh dhe i verbër i Barcelonës, ja si e ndihmon miku i tij për të ndjekur ndeshjen

Një video shumë interesante dhe në të njëjtën kohë emocionuese është postuar së fundmi në internet. E gjitha ka të bëjë me një tifoz shurdh dhe të verbër të quajtur Cesar që përpiqet të ndjekë ndeshjen e Barcelonës me Gironën ...

Read More »

Burri i ka besuar jetën e tij të dashurës … Por fati i dha një mësim të ashpër

Ku keni qenë? e  pyeti burri. Te mami, – gruaja është përgjigjur me lehtësi. Përsëri? Ju  jeni larguar shumë shpesh kohët e fundit, “tha burri i pakënaqur. Ajo nuk u përgjigj. Ju keni bërë një lloj ndryshimi… indiferent … Ju kurrë nuk keni ...

Read More »

Lamtumira e një nëne për të bijën: Ju uroj shumë dhimbje, që të vlerësosh edhe gëzimet më të vogla!

Vajza ishte gati të fluturonte larg, kështu që ata përqafuan, dhe nëna i tha: – Unë të dua, dhe të uroj shumë fat. Vajza u përgjigj: “Mami, dashuria juaj është gjithçka që kam nevojë”. Edhe Unë   të dua shumë, mami. ...

Read More »

Qeni i shpëton dhe dasma nuk u kthye në tragjedi: I vetmi u sakrifikua kur kuptoi se çfarë fshihej nën atë veshje

Sjellja e çuditshme e qenve është gjithmonë një shpjegim, pasi ka shumë dëshmi të teorisë së asaj që ndjejnë kur diçka është e gabuar. Historia jonë përsëri e konfirmon këtë. Gjatë dasmës në Nigeri, asnjëri prej të ftuarve nuk vuri re ...

Read More »

Histori e çmendur, Lezhiani: I mora virgjërinë, por pas dy vitesh më tha që është e virgjër

Një djalë ka ritakuar pas disa vitesh ish-të dashurën e tij dhe është shokuar nga fjalët e saj. Djali ka rrëfyer historinë e tij për “ShkodraNews”. Padyshim që letra e tij është bërë virale në rrjet dhe motivin do ta ...

Read More »

Ndahet nga i dashuri, por përfundon në shtrat me…

Kjo i ka ndodhur një vajze të re, e cila tashmë ka një tjetër problem. Ajo i ka rrëfyer historinë e saj psikologes së “The Sun”. Letra e vajzës: “Kur isha 18­-vjeçe u lidha me një djalë, por ai ishte ...

Read More »

Dhjetë gjëra që nuk duhet t’i përmendni kur bëni dashuri

Nëse dëshironi të shmangni një situatë të vështirë në shtrat, duhet të largoni këto fraza. Ka disa mënyra për ta larguar dikë nga dhoma e gjumit, duke thënë fjalët e gabuara është padyshim një prej tyre. Kërkimet, të kryera nga ...

Read More »

Pas sherrit të madh Albano Bogdos i vihet thika në fyt (Foto)

Vetëm disa kohë më parë, aktori i famshëm i humorit në spektaklin “Apartamenti 2XL”, Albano Bogdo, u përfshi në një zënkë virtuale me një tjetër personazh të njohur. Ai është Lek Plepi, personazhi i bërë i famshëm nga pjesëmarrja në ...

Read More »