LAJMI I FUNDIT
Home . Metro (page 30)

Metro

“Vesi del me shpirtin! ” Berluskoni: Në kopshtin e shtëpisë time rriten trëndafile dhe viagra!

“Në shtëpinë time në Sardenjë ka shumë bimë të ndryshme si trëndafila, fikus, barishte  mjekësore. Ndër to ka dhe… bimën që përdoret për Viagër, por studentët që kanë ardhur për ta vizituar kopshtin tim, i kanë shkulur të gjitha ato ...

Read More »

A janë me të vërtet femrat dhe meshkujt më të bukur në botë nga këto vende?!

Keni menduar ndonjëherë se ku mund të ndodhen femrat dhe meshkujt më të bukur në planet? Tani është shumë e thjeshtë, sepse një agjenci turistike ka zhvilluar një anketë së fundmi, duke pyetur klientet e saj meshkuj dhe femra, se ...

Read More »

Video/ Të rinjtë shqiptarë “shfrenohen” në lidhje live, vajza nxjerr pjesët intime

Rrjetet sociale sa janë një mjet argëtues dhe për të kaluar kohën e lirë, aq janë edhe të dëmshëm për shoqërinë. Besojmë e dini tashmë që në Instagram mund të dilni live me kamera, duke biseduar me një person tjetër, ...

Read More »

SHBA, ish-pornostarja: Kam qenë e lidhur me Trump, më pagoi që të mos flisja (Foto)

Një ish- pornostare ka deklaruar se është paguar 130 mijë dollarë në vitin 2016 për të mbajtur gojën mbyllur për lidhjen e saj me Donald Trump. Stephanie Clifford pretendon se ka pasur një marrëdhënie me presidentin amerikan për gati një ...

Read More »

Dy vajzate portit që u “damkosën” nga marinarët grekë në rrëzë të kofshëve (Histori)

Nga Artur Korrriku  Në Durrës, përpara viteve ’90, dy femra njiheshin me nofkën e çuditshme “vula”. Sa herë që kalonin nëpër rrugët e qytetit, bashkëmoshatarët e tyre, i thonin njëri tjetrit, shiko po kalon vula. Këtë nofkë ata e kishin ...

Read More »

FOTOT +18/ Djali 12-vjeç kishte ditëlindjen, dhurata e babait miliarder e vë në siklet, i sjell 2 super striptiste dhe

Dhurata e një babai multimiliarder për djalin e tij 12-vjeçar është bërë virale në orët e fundit, në rrjetin social të Facebook. Mijëra shpëndarje dhe komente japin një pasqyrë të pasojave të saj. Cila është videoja? Kjo është një shfaqje e ...

Read More »

Nostalgji/ Bleona niset për në Itali, harron pasaportën. Anjeza Maja, puna e dytë shofere taksie

Në lajmet  “show-bizz”, në rubrikën “nostalgji”, Gazeta Shqiptare sjell fotografi, lajme apo intervista të veçanta, të publikuara gjatë viteve në suplementin “Bluetooth” të gazetës. GSH.al, sjell: Bleona niset për në Itali, harron pasaportën. Anjeza Maja, puna e dytë shofere taksie ...

Read More »

VIDEO/ Përleshje për një telefon të humbur: 20 persona tmerrojnë qendrën tregtare

Ky është momenti tronditës i një përleshje masive që shpërtheu në një qendër tregtare në Kaliforni. Dhe e gjithë kjo përleshje prej rreth 20 personave, sipas mediave të huaja, ndodhi pas një iPhone të humbur. Siç thuhet më tej, përleshja ...

Read More »

Deputetin e zë gjumi gjatë debatit për Brexit në parlamentin anglez (Foto+Video)

Një deputet i parlamentit anglez duket se është rehatuar gjatë një debati në Dhomën e Komunave mbi faturën e Brexit ditën e sotme. Desmond Suanye nuk ishte në gjendje të mbante sytë hapur teksa kolegu i tij Ken Clarke shpjegonte ...

Read More »

Video/ Georgia, bebja bie nga ballkoni në flakë, shpëton mrekullisht nga zjarrfikësi

Për pak sa nuk shndërrohet në tragjedi, operacioni i shpëtimit të banorëve të një ndërtese në Decatur, në Georgia. Teksa përpiqej të shpëtonte nga flakët e rëna në banesën e tij një burrë përpiqet të zbresë nga kati i dytë ...

Read More »