LAJMI I FUNDIT
Home . Metro (page 700)

Metro

E bën të dashurin për ‘spital’ pasi nuk pranoi ta pallonte

Një burrë, të cilin e dhunoi barbarisht e dashura e tij, pasi ai refuzoi të bënte seks me të, thotë se e ka falur dhe shpreson që të kalojnë jetën bashkë Britaniku Scott Bryce, 28 vjeç, u sulmua dy herë ...

Read More »

Aksidente të pazakonshme të veturave (Foto)

Të gjithë kemi parë aksidente të veturave më herët. Ndoshta ju apo dikush tjetër keni qenë fatkeqësisht edhe viktimë e një aksidenti. Zakonisht kur shohim ndonjë aksident të ndonjë veture në rrugë, shohim se si është përplasur me ndonjë veturë ...

Read More »

I jep dajak gruas në pistën e vallzimit (Video)

Një çift gjatë një ahengu ku ishin duke e përjetuar gëzimin, burri bën diçka të pazakontë. Ai i mëshon gruas shuplakë dhe vazhdon të kërcejë sikur të mos kishte ndodhur asgjë Kur burri i mëshon shuplakë, gruaja për një moment ...

Read More »

Modele e Playboy, por edhe e çmendur pas …(Foto)

Një modele e Playboy e cila është shfaqur në kopertinën e revistës e zhveshur anembanë botës, është bërë edhe më e famshme pasi është hedhur me parashutë mbi 1,350 herë. Anais Zanotti, 30 vjeç, ka pozuar për revista të famshme ...

Read More »

Sam dhe Luisa të lënë pa frymë!(Foto)

Sam Faiers dhe Luisa Zissman duken të mahnitshme teksa marrin pjesë në një set fotografik tejet seksi për Protein World. Dyshja mbreslënëse të lë pa fjalë teksa shfaqet në shkrepje të ndryshmi me bikini shumëngjyrëshe.  

Read More »

Më e mirë e ëma se e bija!

Ju prezantojmë me mamanë e Argjentina Ramosajt. Pasi të hidhni një sy fotove do të kuptoni se kujt I ngjan këngëtarja e re në tregun shqiptar. Ajo është Suzana Mushkolaj . Një grua me një veshje tepër të rafinuar dhe ...

Read More »

Kujdes “zogun”! Stephanie i tregon të gjitha

Stephanie Davis pati një moment të sikletshëm të premten, kur doli në rrugë me një fustan shumë të hapur, por pa mbathje. Ylli britanik për pak sa nuk tregoi “zogun”. Ajo ishte në ceremoninë e hapjes së dyqanit të ri ...

Read More »

Rozi:Në hirin e cigares dogja inatin, ashtu siç do të digjet ty dëshira

Krahas të qenit aktore dhe këngëtare, Rozana Radi është edhe një tekstshkruese e suksesshme. Ajo ka postuar një fotografi me cigare në gojë, të cilën e ka shoqëruar me disa vargje që janë pëlqyer shumë nga ndjekësit e saj në ...

Read More »

A është ky trupi perfekt për një femër seksi? (Foto)

Martina Big i ka gjërat të mëdha. Ish- stjuardesa e la këtë detyrë që të kthehet në një kukull Barbie të vërtetë. Si fillim zmadhoi gjoksin. Por edhe pse i ka shumë të mëdhenj, ajo thotë se do i zmadhojë ...

Read More »

“Babi, pse je në burg ti?”

“Babi, nuk e kisha menduar kurrë, që ti nuk do më zgjoje në mëngjes”. Djali i një blogger-i në Arabinë Saudite i ka dërguar një letër prekëse babait të tij, të dënuar me 10 vite burg dhe 1 mijë goditje ...

Read More »