LAJMI I FUNDIT
Home . Metro (page 710)

Metro

Ja çfarë nuk do të bëja kurrë: tregon Sam Smith

Sam Smith, nuk i ofron dhe s’ka për ti ofruar kurre botës, skandale dhe thashetheme. Të paktën këtë gjë ka pranuar ai vetë, duke deklaruar se për botën kërkon të jetë këngëtari me zërin e bukur dhe jo djali që ...

Read More »

FOTO/ Royal Baby, si do të jetë princesha Charlotte në moshën 18-vjeçare?!

Ja se si do të jetë Princesha Charlotte në moshën 18-vjeçare, flokë të gjatë të drejtë gështenjë dhe sy të mëdhenj blu. Ajo ka lindur vetëm para disa javësh dhe tashme ka nisur të krijohet fytyra e saj në moshën ...

Read More »

Sadije Berisha kërkon ndihmë për t’u bërë me muskuj që të masakroi Xenin (FOTO)

                                                                    Sadije Berisha ka treguar për miqtë ...

Read More »

I çmendur pas femrës, e pret për 20 vjet në stacion

Të gjithë e kemi parë filmin e Hachikos, qenit besnik i cili edhe pas vdekjes së pronarit të tij, vazhdoi ta priste në stacionin e trenit me shpresën se pronari do t’i kthehej ndonjë ditë. Por çka nëse storia e Hachikos ...

Read More »

Po bënin seks të çmendur, ajo humbi jetën sepse…

                        Një grua humbi jetën pasi makina ku po bënte seks me të dashurin, ra në lumë. Çifti po bënte seks të çmendur, kur makina nisi të lëvizte dhe ...

Read More »

Sezoni i Dashurisë po Vjen! Mësoni si ta gjeni tipin tuaj

Nëse pranvera është sezoni i joshjes, vera pa dyshim që është sezoni i dashurisë, flirteve dhe historive të ndryshme. Ardhja e sezonit të verës për mijëra beqarë duket se është edhe një kohë e përshtatshme për të gjetur një person ...

Read More »

9 arsye pse seksi është më i mirë në mëngjes

Gazeta britanike “Metro” ka paraqitur disa nga arsyet pse seksi është më i mirë në mëngjes. 1.Pse jo? Jeni të zhveshur, të eksituar dhe në shtrat – seksi në mëngjes në këtë rast duket obligativ. 2.Spontaniteti është seksi Seksi i ...

Read More »

Sa para vleni? Tani mund ta zbuloni me këtë aplikacion

A ju ka munduar ndonjëherë pyetja se sa vleni në të vërtetë? Tashmë me aplikacionin e ri mund ta shihni se sa duhet të paguheni në të vërtetë. Aplikacioni “ValueMyCV” përpunon të dhënat e CV-së tuaj dhe iu nxjerr shumën ...

Read More »

Ja kush i fikson më shumë meshkujt dhe femrat

Meshkujt e duan veten e tyre më shumë se femrat. Kjo është fjala e fundit nga një studim i ri i hulumtuesve në Universitetin e Buffalos, i cili pohon që meshkujt janë vazhdimisht më narcisoid sesa femrat. Shkencëtarët i përmblodhën ...

Read More »

Përdhunon djaloshin komshi 22 vjeçarë

Një grua në SHBA tentoi të përdhunojë një person, ndërsa ai ishte në gjumë. Ngjarja ndodhi në apartamentin e tij, në mes të natës. Chantae Marie Gilman, 28 vjeç, ka pranuar akuzat për tentativë përdhunimi, por tha se nuk e ...

Read More »