LAJMI I FUNDIT
Home . Metro (page 720)

Metro

Seksi i rastësishëm, 10 rregulla që duhet të respektohen

Seksi i rastësishëm është kthyer tashme ne një gjë thuajse te zakonshme veçanërisht ne qendrat e mëdha urbane qe ka përfshirë jo vetëm universin mashkullor, po edhe atë femëror. Me poshtë janë 10 këshilla ne forme rregullash te cilat do ...

Read More »

Kurthet që fsheh lidhja me një mashkull të martuar janë…

Lidhja me mashkullin e martuar fsheh kurthe të shumta. Këtë rol e pranojnë edhe intelektualet, edhe ato të cilat nuk e angazhojnë edhe aq trurin. Statistika është e ashpër – vetëm tre për qind e meshkujve braktisin bashkëshorten për shkak ...

Read More »

Femra hajdute të spermës së pertnerëve të tyre!

Këto skandale kanë mbushur faqet e gazetave dhe kanë shokuar botën! Shkrimtarja bitanike Liz Jones e ka pranuar që ka vjedhur spermën e të dashurit të atëhershëm, në mënyrë që e ka marrë kondomin e përdorur të cilin ai e ...

Read More »

Ëndërrimi për të tradhëtuar, është më keq se të tradhëtosh realisht !

Shumica mendojnë se tradhti është vetëm atëherë kur fizikisht lidhesh me një person tjetër edhe pse tashmë jeni në një lidhje apo edhe të marruar. Edhe pse këmbimi i SMS porosive, shijimi i momenteve të përbashkëta dhe flirti duken të ...

Read More »

Të legalizohet marijuana në gjithë botën, apelon Morgan Freeman

Aktori i Hollivudit Morgan Freeman ka bërë thirrje që marijuana të legalizohet në SHBA dhe “anembanë botës”. Ylli i filmit The Shawshank Redemption tha se ai e ka marrë këtë drogë për qëllime mjekësore pas një aksidenti automobilistik më 2008-n. ...

Read More »

Dashuria është në ajër (FOTO)

Së fundmi është raportuar se Sean Penn do shesë shtëpinë e tij në Malibu, që të rinisë sërish një jetë pranë të dashurës së tij, Charlize Theron. 54- vjeçari u fotografua me aktoren në aeroportin e Nju Jorkut. Duken shumë ...

Read More »

Letra e politikanës për vajzën e saj një natë para ekzekutimit

Në datën 8 qershor 1950, nëntë muaj pas arrestimit nga policia sekrete çeke, nën dyshimin se kishte organizuar komplotin për përmbysjen e regjimit komunist, politikania socialiste 48-vjeçarja Milada Horakova u shpall fajtore për “tradhti të lartë”. Kjo u pasua nga ...

Read More »

Regullat e arta për të njohur mashkullin që mund të martohesh

Secila femër, së paku një herë në jetë ka qenë e dashuruar me një mashkull, lidhja me të cilin ka qenë një dështim i vërtetë. Atëherë, si ta njihni atë të vërtetin? Meshkujt, shpesh herë dinë të paraqiten si kandidatë ...

Read More »

E vetemja ëndërr që i torturon meshkujt çdo natë është kjo….

Ndërsa mendojnë, flasin dhe veprojnë ndryshe, meshkujt duket se kanë diçka të përbashkët, të paktën në gjumin e tyre: Endrrat erotike. Këtë e konfirmon një studim i fundit i realizuar nga një grup studiuesish kanadezë të Universitetit të Montrealit, sipas ...

Read More »

Kjo femër nuk bënë për seks,por si të siguroheni!?

Janë disa mënyra dhe forma se si t’i tregoni një femre se nuk është e mirë në shtrat. Si alternativë e parë është që të flini më herët, pastaj të shikoni ndonjë ndeshje sportive apo të bëni veprime të tjera ...

Read More »