LAJMI I FUNDIT
Home . Metro (page 730)

Metro

Çmendet këngëtari: “Do ta lejoja Silvan (futbollist) të më pallonte gruan”

Këngëtari britanik, Noel Gallagher, ka dhënë një tjetër deklaratë të çmendur. Ish-anëtari i grupit Oasis theksoi se Sergio Aguero, Yaya Toure e David Silva janë lojtarët e tij të preferuar. E, për spanjollin ka besim të madh. “Unë do ta ...

Read More »

Revoltohet aktori Morgan Freeman: Të q….. median

Aktori 77-vjeçar Morgan Freeman është revoltuar me median lidhur me raportimet e fundit pas vrasjes së një të riu me ngjyrë në Baltimora. “Të q….. median. Ato thjesht komentojnë sikur të jetë një ndeshje futbolli. Shikoni CNN apo Fox Neës, ...

Read More »

Minorenia bën seks në festën e sportistëve

Policia në Skoci po heton pas publikimit online të një video ku duket një minorene duke bërë seks me disa yje të sportit. 15- vjeçarja ishte ftuar në një festë të organizuar për të ndjekur ndeshjen e shekullit në boks ...

Read More »

Tifozja e çmendur, Olinda është e bindur: Barça fiton Champions(FOTO)

12345 Kur kemi hyrë në fazën më të nxehtë të Ligës së Kampionëve dhe nuk kanë munguar parashikimet interesante rreth fituesit edhe nga personazhe që nuk kanë lidhje me futbollin. Një prej tyre është edhe modelja peruane Olinda Castaneda, e ...

Read More »

Gazetarja që braktisi karrierën për tu bërë shitëse akulloresh në Karaibe

Noel Hancock, një gazetare e suksesshme në Amerikë vendosi të ndryshojë mënyrën e jetesës. Katër vjet më parë, ajo vendosi të shkojë në ishullin e Karaibeve. Jetën në qendër të New York-ut e zëvendësoi me atë në ishullin e vogël ...

Read More »

Ja si ndikon seksi në punën tuaj

Që të keni produktivitet në punë dhe një rrogë më të kënaqshme duhet të bëni sa më shumë seks! Së paku kështu thuhet në një hulumtim të Universitetit Anglia Ruskin në Angli, i bërë me 7.500 njerëz. Ky studim ka ...

Read More »

Pse na trazon kaq shumë Ferrari i këtij shqiptari?

Kaq shumë trazim ka shkaktuar kjo foto në rrjetet sociale. Fotoja në fakt ka disa kohë që qarkullon, por është rikthyer sërish këto dy ditë. Thuhet se foto është bërë në një fshat shqiptarësh në Mal të Zi. Sipas dhjetëra ...

Read More »

Disa sekrete që nuk i dini për puthjen

Puthja është një mënyrë për të shfaqur afeksion që të jep shumë kënaqësi, për të mos thënë që është provuar shkencërisht që siguron një afrim më të madh emocional mes çifteve sesa intimiteti fizik. Është provuar që njerëzit e mbajnë ...

Read More »

Kësaj gruaje nuk do ti shkoj mëndja kurrë më të q… me babain e këtyre vajzave

Të marrësh vesh që partneri yt të tradhëton nuk është një gjë e lehtë dhe shpesh reagimi ëhstë impulsiv. Dy vajza kanë zbuluar femrën që shkonte me babain e tyre dhe nuk i kanë mbajtur nervat. Ato e kanë rrahur ...

Read More »

Dy fëmijë po putheshin, shkolla thërret policinë

Policia u thirr në një shkollë në SHBA pasi dy fëmijë shtatë vjeç po putheshin. Incidenti i çuditshëm ndodhi në një shkollë në Florida. Policia arriti në përfundimin se nuk ka pasur asgjë seksuale në këtë incident. Fëmijët po putheshin ...

Read More »