LAJMI I FUNDIT
Home . Metro (page 731)

Metro

Princesha do të quhet Charlotte Elizabeth Diana

Princesha e Britanisë, portreti i parë me veshje bebesh Princesha e Britanisë, portreti i parë me veshje bebesh Çifti mbretëror i prezanton botës princeshën Fotot Emri i vogëlushes u bë publike nga Pallati Kensington dy ditë pas lindjes së saj. ...

Read More »

B… prefekte të Margot Ovani (FOTO)

Relax në det dhe bikini ekzotik për modelen e re. Plazhin në sfond, një profil serioz dhe ana B që të merr më qafë. Margot Ovani ka postuar një foto me bikini dhe ka marrë “like” pafund në Instagram. Kostumi ...

Read More »

Ilir Rexhepi në serialin e njohur gjerman (Foto)

Aktori kosovar Ilir Rexhepi pritet të luaj në serialin Notruf Hafenkante që transmetohet në televizionin ZDF Ilir Rexhepi pritet të luaj në njërin prej roleve kryesore në serialin gjerman Notruf Hafenkante. Këtë ai e ka bërë publike në faqen e ...

Read More »

Qesharake/ Kryebashkiaku shkon në banjo me mikrofon ndezur (Video)

Kryetari i bashkisë së Georgetown, në Teksas, Dale Ross ishte në një takim të këshillit bashkiak kur u largua nga salla e mbledhjes për të kryer nevojat e tij personale. Por aksidentalisht harroi të fikë mikrofonin dhe e gjithë çfarë ...

Read More »

Dështon si këngëtare, por fiton shumë para me… (Foto)

Ish-konkurrentja e X Factor në Britaninë e Madhe Chloe Mafia vërtet nuk u bë këngëtare, por është bërë njëlloj milionere. Bukuroshja po fiton një mal me para duke u zhveshur në webcam. Chloe, e cila tani përdor nofkën Chloe Khan, tha: ...

Read More »

Eli Fara: Nuk kam tipare turke

Një opinion i botueses Arlinda Dudaj n bukurisë së këngëtares Eli Fara, hapi edhe një herë diskutimin në publik se me çfarë syri e shohin femrat njëra-tjetrën. Moderatori i emisionit “Opinion”, Blendi Fevziu, e kishte përfshirë Eli Farën në listën ...

Read More »

Letra e hapur e studentes që u përdhunua

Një studente në Universitetin e Oksfordit, e cila u përdhunua nga dy burra, që më pas e hodhën në një kosh plehrash, ka rrëfyer historinë e saj, duke iu bashkuar fushatës kundër dhunës seksuale. Fushata #NotGuilty (JoFajtore) u prezantua javën ...

Read More »

Seks duke pirë qumësht gjiri vetëm për 130 USD!

Policia në Kinë thotë se ka arrestuar 15 persona, pjesë e një grupi të njohur si “mafia e qumështit të gjirit”. Siç raportohet, bëhet fjalë për një rrjet prostitucioni, që ofronte qumësht gjiri për të rriturit. Ata e pinin qumështin ...

Read More »

Seksi oral është më i miri apo i keq?

Ju keni më shumë gjasa për orgazmë. Fokusi është drejtë atje ku duhet të jetë dhe qëndron aty derisa ju të mbaroni. Të gjithë e dinë se çfarë duhet të bëjnë. Askush nuk është i hutuar nga ajo që çdo person ...

Read More »

Kjo është vajza më e bukur e një politikani … (FOTO)

E ka emrin Kënga dhe është vajza e njërit prej udhëheqësve të LDK’së, Lutfi Haziri. Ajo është aktive në Facebook dhe poston edhe foto interesante. Shumëkush e konsideron si vajzën më të bukur të një politikani kosovar.Kënga shumë shpejt do ...

Read More »